Aukščiausios kokybės plienas

German Simetric – tai simetriška modulinė plieninė stogo danga, kurią klientai vertina dėl jos modernios ir patrauklios išvaizdos, o stogdengiai – dėl paprasto montavimo. Dar vienas didelis šios stogo dangos privalumas, tai gamyboje naudojamas tik aukščiausios kokybės vokiškas plienas. Blachotrapez bendradarbiauja su Thyssenkrupp Steel Europe metalurgijos kombinatu iš Vokietijos. German Simetric lakštai atsparesni dilimui, purvui ir korozijai.

Paprastas montavimas dėka didelio tikslumo

Tai, kas tikrai išskiria naują Blazhotrapez produktą, yra ypatingas tikslumas, lengvumas ir moduliškumas. German Simetric galima dengti ir labai sudėtingos formos stogus. Visa tai teigiamai įtakoja ir stogo dengimo kaštus – sunaudojama mažiau stogo dangos lakštų, mažiau jų reikia pjaustyti. Nepriekaištingos kokybės vokiško plieno ir modulinio lakšto tikslumo derinys gaminant German Simetric dangą garantuoja sandarumą ir ilgaamžiškumą. Jeigu pasirinksite plieno lakštus, kurie  padengti „PLADUR® Wrinkle Mat Plus“ padengimu, gamintojas suteiks garantiją net iki 50 metų.

Klasikinė išvaizda su dviem bangelėmis

Klientai, kuriems svarbu, kad stogo danga primintų klasikinių čerpių išvaizdą, tikrai įvertins German Simetric. Stilinga paprasta forma su dviem bangelėmis suteiks namui puikia išvaizdą ir atitiks šiandienines tendencijas.

Moderni modulinė plieninė čerpė German Simetric puikiai tiks ne tik naujos statybos pastatams, bet ir stogo renovacijai. Plati spalvų gama leis pasirinkti Jums tinkamiausią, bei lengvai pritaikyti stogo lakštus prie modernaus namo fasado ar renovuojamo klasikinio namo išvaizdos.