TYSENIA. Tiesiog!

BLACHOTRAPEZ koncerno modulinė plieninė stogo danga „TYSENIA Monomodular“ buvo sukurta atsižvelgiant į naujausias rinkos tendencijas. Šiuolaikiška minimalistinė dangos forma puikiai atitinka šiandieninės architektūros pagrindus. Dėl žemo profilio ir subtilaus trijų bangelių įspaudimo „TYSENIA“ palieka minimalistinės stogo dangos išvaizdą. Gautas rezultatas: nauja stogo danga, kuri sujungia novatorišką dizainą ir ergonomišką formą bei aukščiausios kokybės plieną į vieną puikų novatorišką produktą.

Tiesiog universali!

TYSENIA vieno modulio stogo lakštais galima dengti stogus, kurių šlaitų nuolydis yra didesnis kaip 25 °. Vieno modulio sistema leidžia dengti stogą tradiciniu arba mūrijimo (prakeičiant stogo lakštus) būdu, tai padeda sumažinti stogo dangos atraižų kiekį. TYSENIA lakštai yra asimetriški, todėl turėtų būti montuojami iš kairės pusės į dešinę. Ši modulinė stogo danga turi paslėptą tvirtinimo sistemą, todėl ja uždengtas stogas atrodo minimalistinis. Žemas dangos profilis užtikrina platų jos panaudojimą, tai daro teigiamą poveikį produkto ekonominiam efektyvumui. TYSENIA patogu transportuoti ir sandėliuoti, nesudėtinga užkelti ant stogo, galima pasidėti ant pastolių. Be to, stogas uždengtas TYSENIA plieniniais lakštais bus ilgaamžis ir nereikalaus dažnos priežiūros.

Tiesiog puiki kokybė ir Jūsų stogo apsauga!

BLACHOTRAPEZ pasiūlyta naujovė išsiskiria aukšta kokybe. Aukščiausios rūšies plienas, kurį tiekia gerbiamos ir patikimos metalurgijos kompanijos: Thyssenkrupp – pasaulio rinkos lyderis arba „TATA STEEL“, garantuoja ilgaamžiškumą. Plieno lakštai, iš kurių gaminama stogo danga ypač patvari, ji padengta specialiu dažų sluoksniu, kurio storis siekia net iki 200 μm. Visa tai padaro šią stogo dangą atsparią nepalankioms ir ekstremalioms oro sąlygoms, mechaniniams pažeidimams, o visa tai garantuoja puikią Jūsų stogo apsaugą. „TYSENIA“ – tai nepriekaištingas tikslumas kiekvienoje detalėje, o jos kokybę patvirtina gamintojo suteikiama raštiška garantija, galiojanti net 40 metų. Platus spalvų ir padengimų pasirinkimas. „TYSENIA“ stogo danga gaminama iš trijų plieno tipų: „Pladur Wrinkle® Thyssenkrupp“, „Pladur® Relief IceCrystal Thyssenkrupp“, „Colorcoat HPS200®Tract Steel“.