Mūsų teikiamos paslaugos

Stogų dengimas

UAB “Roofart Lietuva” bendradarbiauja su patyrusiomis bei kvalifikuotomis stogdengių brigadomis, todėl galime Jums pasiūlyti ne tik stogui reikalingas medžiagas, bet ir projekto darbų organizavimą bei kokybiškas montavimo paslaugas. Paskambinę mums Jūs gausite visą reikiamą informaciją, medžiagas bei montavimo darbus neišeidami iš namų. Vadybininkas nemokamai atvažiuos į vietą, suteiks nemokamas konsultacijas, pagal projektą arba stogo išmatavimus nemokamai paskaičiuos sąmatą, atsiųs Jums elektroniniu paštu arba atveš į vietą, o pasirašius sutartį – pasirūpins medžiagų tiekimu bei darbų organizavimu.  Užsakant viską iš vienų rankų gaunate visapusišką garantiją tiek medžiagoms, tiek darbams, todėl neteks susidurti su situacija, kuomet stogdengys kaltina prekybininką dėl nekokybiškų medžiagų, o prekybininkas stogdengį – dėl nekokybiškai atliktų darbų ir medžiagų sugadinimo.

Įrengdami naują ar renovuodami seną namo stogą žmonės daug laiko praleidžia rinkdamiesi stogo dangą, dangos spalvą, stogo dangos tiekėją, lygindami jiems sudarytas sąmatas, atkreipdami dėmesį į kokybę bei įvairiausias smulkmenas, tačiau rinkdamiesi stogdengį dažniausiai atkreipia dėmesį tik į vieną aspektą – darbų kainą. Tai dažniausiai daroma klaida, dėl kurios paskui tenka labai apgailestauti, kadangi nepatyrę ar dirbantys paskubomis ir mažai kreipiantys dėmesio į kokybę meistrai suinteresuoti tik vienu – kuo greičiau padaryti darbą ir pasiimti sutartą atlygį. Šioje vietoje nuostolius patiria užsakovas, nes negauna kokybiškų paslaugų. Ne veltui sakoma, kad pigią mėsą šunys ėda. Kokybiškas stogo uždengimas ir taisyklingas skardos lankstinių montavimas reikalauja kruopštumo, o tai – papildomai sugaištas laikas. Kuo ilgiau trunka montavimo procesas, tuo brangiau jis kainuoja, todėl žodžiai “pigiai” ir “kokybiškai” nesirimuoja.

Skubotas darbas iššaukia papildomas klaidas bei medžiagų netyčinį sugadinimą. Užsakovas broko gali nepastebėti, tačiau tai atsiliepia stogo kokybei ir sandarumui, todėl laikui bėgant yla išlenda iš maišo, tik jau pavėluotai. Tenka vėl sukti galvą kaip išspręsti susidariusią problemą, tačiau sunku tokiu atveju surasti meistrą, kuris norėtų apsiimti taisyti svetimas klaidas arba tai kainuos brangiai.

Dažniausiai pasitaikančios stogdengių klaidos yra šios:

 • atvirkščiai suklota stogo plėvelė;
 • plėvelė netyčia įplėšta ir nesuklijuota tam skirta lipnia plėvele arba suklijuota naudojant paprastą lipnią juostą, o ne kvėpuojančią;
 • plėvelė nesandariai sumontuota ties stoglangiais ar kaminais;
 • montuojant plėvelę nepaliekamas tinkamas oro tarpas;
 • netinkamas kamino ar stoglangio skardinimas;
 • sugrebėstuota, bet neišlyginta stogo plokštuma, geometrijos nebuvimas;
 • plieninės stogo dangos ar skardos lankstinių pjovimas abrazyviniais įrankiais, o ne tam skirtomis specialiomis žirklėmis;
 • skardos lakštų pjovimas abrazyviniais įrankiais, juos užkėlus ant stogo, dėl ko ne tik sugadinamas lakšto polimerinis padengimas, bet ir pradeginama stogo plėvelė;
 • netinkamai sumontuoti saugos elementai;
 • latakai, lietvamzdžiai ar skardos lankstiniai sumontuoti priešingai vandens tekėjimo krypčiai;
 • panaudotas per mažas stoginių savisriegių kiekis;
 • naudojami netinkami tvirtinimo elementai bei sandarinimo medžiagos;
 • “prieš plauką” sumontuoti dangos lakštai, dėl ko matomos jungimo vietos ir prarandamas sandarumas;
 • dangos pažeidimų vietos nepadengiamos remontiniais dažais;
 • elementarios darbo kultūros nebuvimas.

Taigi, nepagailėkite skirti laiko rimto bei atsakingo meistro paieškoms. Tokiu atveju galėsite būti ramūs dėl savo stogo, nes jis tarnaus išties ilgai ir nekels rūpesčių ateityje.

Skardos lankstymas

Skardos lankstiniai – tai neišvengiamas stogo elementas. Jie suteikia stogui baigtumo įvaizdį, o be to atlieka sandarinimo bei lietaus vandens nukreipimo funkcijas. Tai Jūsų namo stogo apsauga nuo vėjo, lietaus, paukščių, sniego nuošliaužų ir pan.

Skardos lankstiniai gaminami įvairių matmenų, formų bei spalvų. Seniau skardos lankstiniai dažniausiai buvo gaminami rankiniu būdu. Tai nebūdavo itin patrauklios išvaizdos gaminys, tačiau savo funkcijas atlikdavo nepriekaištingai. Šiais laikais yra daugybė įvairių staklių, tiek rankinių, tiek automatinių, palengvinančių skardininkų darbą ir taupančių brangų laiką. Vieni stogdengiai naudoja nuosavus įrengimus ir gaminasi lankstinius patys, kiti patiki tai atlikti įmonėms, kurios specializuojasi stogų dangų gamybos bei prekybos srityje.

Kiekvienam pirkėjui yra patogu gauti pilną stogo komplektą su visais reikalingais lankstiniais, tvirtinimo elementais, stogo plėvelėmis, saugos elementais bei pristatymu į kiemą. Skardos lankstinius parenkame bei skaičiuojame sudarydami sąmatas, tačiau dažnai pasitaiko atvejų, kai skardos lankstinių gamyboje pageidauja dalyvauti patys skardininkai. Tuomet jie užsitikrina jiems patogių ir reikalingų matmenų gaminius. Tai padeda paprasčiau ir greičiau sumontuoti juos ant Jūsų namo stogo, o be to, gaminant lankstinius nestandartinių matmenų, jie kur kas labiau tinka stogui, kas pagerina ir estetinį vaizdą.

Kiekvienas skirtingos paskirties skardos lankstinys turi atskirą pavadinimą. Tai kraigai, vėjalentės, lietskardės, įlajos, kamino sijonai, kamino kampai, kamino kepurės, pakalimo kampai, sniego užtvaros, parapetai, palangės ir kt. Savaime suprantama, kad ne kiekvienas pirkėjas gali žinoti kokių jam papildomų elementų reikės namo stogui. Tai jau prekybininkų profesionalumo reikalas.

UAB “Roofart Lietuva” skardos lankstinių gamyboje naudoja tik automatines kompiuterizuotas skardos lankstymo stakles. Tai leidžia pagaminti itin tikslių matmenų gaminius, nuo ko ypač priklauso namo stogo estetinis vaizdas. Rankinėmis staklėmis gaminti lankstiniai ne visada bus tikslių matmenų dėl žmogiškojo faktoriaus, tačiau savo funkciją atliks. Skardos lankstymo staklėmis gaminami ne tik stogų priedai, tačiau ir šiuolaikiški tvorų elementai, kurių montavimo paprastumas bei išvaizda žavi pirkėjus.

Tiesiog nupieškite ant popieriaus lapo ką reikia išlankstyti ir mes išlankstysime!!!

Tvorų gamyba/montavimas

Pasistačius namą bei užbaigus visus darbus ateina laikas sekančiam etapui – sklypo aptvėrimui tvora. Šis uždavinys taip pat reikalauja papildomų žinių, dėmesio bei laiko sąnaudų. Lietuvoje nuo seno populiaru sklypo ribas tverti tvoromis. Vieni tveria tam, kad tiesiog atskirti savo nuosavybės ribas, kiti tam, kad papuoštų aplinką, įrėmindami savo namo “paveiksliuką”, apsaugoti savo privatumą, teritoriją nuo nepageidaujamų praeivių žvilgsnių, triukšmo ir pan.

Šiuo metu galima rasti daug įvairių tipų tvorų – medinių, segmentinių, metalinių lakštų, metalinių tvorlenčių, kalvių darbo, tinklinių, mūrinių ir kt. Išsirinkti labiausiai tinkamą tvorą – toks pat sudėtingas uždavinys, kaip ir išsirinkti savo namui tinkamiausią stogą. Vieni žmonės derina namo tvoras prie fasadų, kiti – prie stogų, vieni tveria aklinas tvoras, kiti – tinklines permatomas, vieniems patinka medis, kitiems – metalas. Be abejo, pasirinkimą dažnai lemia įrengiamos tvoros kaina, kadangi aptverti visa namo sklypą išties kainuoja nepigiai. Medinės tvoros gali kainuoti pigiau, tačiau jos reikalauja daugiau priežiūros, kadangi medis, veikiamas atmosferos poveikio, praranda savo estetines savybes. Tinklinės tvoros taip pat nėra labai brangios, tačiau jos tinka ne visiems dėl privatumo trūkumo, kadangi ne visi mėgsta praeivių dėmesį. Kalvių darbo tvoros labai puošia sklypą ir sukuria namui pridėtinę vertę, tačiau dėl savo kainos yra ne visiems prieinamos. Šiuo metu kompromisas ieškantiems kainos ir kokybės santykio yra metalinės arba skardinės tvoros, kurių yra pakankamai didelis pasirinkimas. Tai gali būti paprasčiausia pigiausia plieninės profiliuotos dangos tvora; metalinių tvorlenčių tvora, suteikianti medinės tvoros įvaizdį; žaliuzių tipo metalinė tvora, kuri savo populiarumu šiuo metu pirmauja tarp metalinių skardinių tvorų.

Metalinės skardinės tvoros populiarios dėl to, kad turi pakankamai platų spalvų ir formų pasirinkimą, jas lengva montuoti, nereikalauja daug priežiūros. Be to, šias tvoras galima pagaminti iš medžio imitacijos skardos, kuri suteikia tvorai natūralaus medžio įvaizdį.

Kaip ir stogo kokybei daug įtakos turi geri meistrai, taip ir tvoros įrengimui ši sąlyga yra ne paskutinėje vietoje. Prastas meistras gali tiesiog sugadinti medžiagas, o tvora atrodys neišbaigta. Tai, be abejo, turės neigiamos įtakos ir namo vertei. Renkantis meistrą reikėtų pasidomėti jo atliktais darbais, pasikalbėti su jo buvusiais užsakovais, tuomet galima susidaryti vienokį ar kitokį įspūdį. Nesakome, kad esame neprilygstami, tačiau mūsų meistrai turi nemažai patirties tvorų įrengime, o vadybininkai suteikia išsamias konsultacijas, įsiklauso į kliento pageidavimus bei pasiūlo optimalius sprendimus. Esant pageidavimui galime pasirūpinti tvoros įrengimu iki pat įvykdymo pabaigos. Jums nereikės gaišti savo brangaus laiko rūpinantis medžiagų tiekimu, ieškant vartų, vartelių bei automatikos jiems, gilinantis į technines subtilybes ir pan. Visus paskaičiavimus pateiks mūsų specialistai, teliks išsirinkti Jums priimtiniausią sprendimą.

UAB Roofart Lietuva tvorų elementus gamina moderniomis kompiuterizuotomis staklėmis, dėl ko gaunamos itin tikslių matmenų detalės. Tiksliai pagaminti tvoros elementai montuojasi greičiau, kadangi nėra matmenų prasikeitimo, o be to tikslūs skardos lankstinių matmenys suteikia tvorai geresnį estetinį vaizdą. Pas mus Jūs galėsite išssirinkti pageidaujamą spalvą pagal savo skonį iš daugelio spalvų bei padengimų.

Mes pasiruošę pasirūpinti Jūsų namų saugumu bei grožiu!!!