• Ventiliacinis kaminelis
  • Ventiliacinis kaminelis
  • Ventiliacinis kaminelis
  • Ventiliacinis kaminelis
  • Ventiliacinis kaminelis

Ventiliacinis kaminėlis plieninei čerpei

Ventiliacinis kaminėlis plieninei čerpei

Ventiliacinių kaminėlių, kurie pritaikyti šlaitiniams stogams, pagrindinė funkcija užtikrinti kokybišką patalpų ir stogo konstrukcijos ventiliaciją. Stogo dangų pasirinkimas didelis, natūralu, kad ir kaminėliai gaminami pritaikant prie įvairių stogo dangų. Šie „Kronoplast“ kaminėliai pritaikyti tradicinės plieninės čerpės imitacijos stogo dangoms. Kaminėliai pagaminti iš specialaus plastiko, kuris atsparus UV poveikiui, jiems suteikiama 20 metų garantija. Neapšiltinti ventiliacijos kaminėliai dažniausiai naudojami stogo konstrukcijos ventiliacijai. Patalpų ventiliacijai naudojami apšiltinti kaminėliai. Šilti kaminėliai apsaugo ventiliacijos kanalus nuo kondensato susidarymo, kai vidaus patalpų ir išorės temperatūra stipriai skiriasi. Kaminėliai parduodami pilnos komplektacijos: kaminėlis, padelis, tvirtinimo sraigtai.

Product Description

Techninės charakteristikos:

Diametras: 110/150 mm;
Aukštis: 456/412 mm;
Minimalus pasvirimo kampas: 10°;
Maksimalus pasvirimo kampas: 45°;
Pritaikymas: plieninės čerpės imitacijos stogai;
Pritaikymas pagal gamintojus: RUUKKI – Monterrey, Decorrey; BALEXMETAL – Spektrum; BLACHOTRAPEZ – Kingas, Kingas Eco Plus; BORGA – Elegant; BUDMAT – Sara, Zefir, Polonia; PRUSZYNSKI – Szafir, Rubin Plus; TRAFFIC – Gold, Silver;
Garantija: 20 m.

Galimos spalvos: rusvai raudona – RAL 3009, žalia – RAL 6020, grafito pilka – RAL 7016, tamsiai pilka – RAL 7024 molio raudonumo – RAL 8004, šviesiai ruda – RAL 8017, tamsiai ruda – RAL 8019, juoda – RAL 9005.

Ventiliaciniai kaminėliai

Namai, mokykla ir darbas, tai vietos, kuriose praleidžiame 2/3 savo laiko arba didžiąją dalį gyvenimo. Svarbu yra tai, kad vietos, kuriose praleidžiame tiek daug laiko, būtų ne tik draugiškos mūsų organizmui, bet ir gerai vėdinamos. Drėgmė ir gryno oro stoka lemia įvairių mikrobų, pelėsių ir kitų kenksmingų bakterijų dauginimąsi, plitimą, o tai kenkia mūsų organizmui. Prastas oras neigiamai veikia savijautą, padidėja susirgimo grėsmė. Bloga patalpų ventiliacija mažina žmogaus darbingumą, blogina nuotaiką bei savijautą. Gera ventiliacija – tai komfortas namuose, visuomeninės paskirties pastatuose ir darbe.
Kronoplast ventiliaciniai kaminėliai lengvai montuojami bei tausoja energiją. Jie padeda ne tik gerai ventiliuoti patalpas, bet ir jų pagalba galima prijungti saulės baterijas, pravesti antenas, išvėdinti stogo konstrukcijas.
Įmonėje Kronoplast dirba žmonės, puikiai išmanantys plastiko apdirbimo ir pritaikymo stogams galimybes, turintys aukščiausią kvalifikaciją bei ilgametę patirtį. Kompanijos sukurti produktai išsiskiria ne tik estetiška išvaizda, bet, visų pirma, labai aukšta kokybe ir funkcionalumu.