• Stoglangiai
  • stoglangiai
  • stoglangiai
  • stoglangiai
  • stoglangiai

Stoglangiai GZL B

Stoglangiai GZL B

Šis su elegantiška rankena apačioje valdomas stogo langas yra mūsų rekomenduojamas sprendimas, kai reikia arba norima įrengti langą aukštai, pavyzdžiui dėl atraminės sienos. Jame standartiškai įmontuota dviejų lygių ventiliacijos sistema, užtikrinanti patogią ventiliaciją, net kai langas uždarytas.

Nauja, lygi, apačioje įrengta cinko rankena sukurta taip, kad aukštai sumontuotų langų atidarymas ir uždarymas būtų paprastas ir patogus. Norėdami langą nuvalyti, tiesiog paverskite jį 180 laipsnių kampu ir įsukite varžtą į rėmą, kad abi rankos būtų laisvos.

Dviejų lygių ventiliacijos sistema leidžia jūsų namams kvėpuoti, net jei langas uždarytas. Norėdami nustatyti, kiek oro įleisti į vidų, spustelėkite vieną arba du kartus ir mėgaukitės švariu, gaiviu oru bet kuriuo dienos ar nakties metu.

Integruotas oro filtras neleidžia dulkėms ir vabzdžiams patekti į jūsų namus, todėl jūsų gyvenamoji erdvė bus sveikesnė. Filtras lengvai valomas dulkių siurbliu

Pasirinkite tinkamą stogo lango tipą ir montavimo aukštį:
Dažniausiai rekomenduojame įsigyti stogo langą su rankena viršuje. Geriausia langą sumontuoti žemai (nuo 90 cm nuo grindų) – tada matysite apylinkių vaizdus ir liks vietos baldams apačioje.

Product Description

Techninės charakteristikos:

Stogo nuolydis: 15° – 90°;
Stiklo paketas: dvigubas stiklas, grūdintas išorinis stiklas;
Stiklo paketo šilumos laidumas: 1,4 Uw

[W/m2K];
Stiklo paketo garso izoliacija: 29 Rw[dB];
Stiklo paketo šviesos pralaidumas: 0,81 Tv;
Lango rėmo spalva: NCS standartinė spalva (pilka)- S 7500-N artimiausia RAL standarto spalva – RAL 7043;
Lango valdymas: stoglangis valdomas rankiniu būdu naudojantis valdymo rankena, esančia lango rėmo apačioje.;
Pritaikymas: stogai;
Garantija: langams ir tarpinių rinkiniams taikoma 10 metų VELUX garantija;

Galimi lango dydžiai:
Dydis Išorinis rėmas
FK06 660 x 1178 mm;
MK04 780 x 978 mm;
MK06 780 x 1178 mm;
MK08 780 x 1398 mm;
MK10 780 x 1600 mm;
PK08 942 x 1398 mm;

Apie VELUX

Džiaugiamės, kad susidomėjote VELUX gaminiais. Tikimės, kad jie jums padės sukurti svajonių namus – šviesius, jaukius ir gražius. Norime trumpai papasakoti apie mūsų kompaniją ir apie VELUX prekės ženklą.

VELUX yra tarptautinė kompanija, kurios veiklos pagrindą sudaro dienos šviesos, tyro oro ir aukštos gyvenimo kokybės koncepcijos. Milijonai žmonių visame pasaulyje pasitiki mūsų prekės ženklu. Kompanija VELUX įsteigta 1941 metais dano Villum Kann Rasmussen, kuris ir išrado pirmąjį stogo langą.

Apie VELUX Lietuva

Šiandien VELUX yra didžiausias stogo langų ir jų priedų gamintojas pasaulyje. Kompanija turi biurus 40 pasaulio šalių, o gamyba vykdoma 10 pasaulio šalių. Lietuvos kompanija UAB VELUX Lietuva buvo įsteigta 1993 metais. Visus šiuos metus mūsų gaminiai yra sėkmingai naudojami visuose Lietuvos regionuose.

Apie VELUX gaminius

Mūsų tikslas – padėti Jums parinkti tinkamą gaminių komplektą, kuris užtikrintų komfortą bei saugumą ir šaltą žiemą, ir kaitrią vasarą. Siekdami palengvinti pasirinkimą, mes parengėme universalius sprendimus visiems gyvenimo atvejams (arba beveik visiems), remiantis mūsų ilgamete patirtimi kuriant patogią erdvę namuose ar palėpėje.