• stoglangiai
  • stoglangiai
  • stoglangiai
  • stoglangiai
  • stoglangiai

Stoglangiai GLL

Stoglangiai GLL

Mūsų naujas energiją taupantis, viršutinio varstymo stogo langas palaiko jūsų namus šiltus ir tausojančius energiją. Nauja, novatoriška ThermoTechnology™ izoliacijos sistema ir sandarinimo gumelė suteikia šiam langui puikias izoliavimo savybes. Dėl unikalios rankenos viršuje jis tinkamas montuoti beveik bet kokiame aukštyje, kadangi valdymas yra pačiame viršuje, galite apačioje padėti stalą ar sofą ir vis tiek patogiai atidaryti langą. Mūsų Standard ir Standard Plus viršutinio varstymo langams galimi elektros patobulinimai.

Jei norite patogiai valdyti viršutinio varstymo Standard Plus stogo langą vienu mygtuko spustelėjimu, galite paprastai patobulinti jį į elektrinį, valdomą nuotoliniu būdu su pridėtu KMG elektriniu varikliu ir KUX valdymo pulteliu. Tai taip pat labai praktiškas sprendimas nepasiekiamiems langams.

Nauja, pažangi ThermoTechnology™ izoliavimo sistema paverčia jūsų langą į itin galingą skydą nuo vėjo ir šalčio. Kartu su sandarinimo gumele, užtikrinančia papildomą sandarumą, šis langas dar labiau tausoja energiją ir palaiko jūsų namuose šilumą.

Dėl lango laminuoto vidinio stiklo paketo po tokiu stogo langu galite saugiai miegoti, dirbti ir žaisti. Jei langas stipriai sutrenkiamas arba išdaužiamas, jis nesubyrės ir nenukris. Tobulas sprendimas pageidaujantiems papildomo saugumo ir ramybės.

Pasirinkite tinkamą stogo lango tipą ir montavimo aukštį:
Dažniausiai rekomenduojame įsigyti stogo langą su rankena viršuje. Geriausia langą sumontuoti žemai (nuo 90 cm nuo grindų) – tada matysite apylinkių vaizdus ir liks vietos baldams apačioje.

Product Description

Techninės charakteristikos:

Stogo nuolydis: 15° – 90°;
Stiklo paketas: dvigubas stiklas, laminuotas vidinis stiklas, grūdintas išorinis stiklas;
Stiklo paketo šilumos laidumas: 1,3 Uw

[W/m2K];
Stiklo paketo garso izoliacija: 32 Rw[dB];
Stiklo paketo šviesos pralaidumas: 0,80 Tv;
Lango rėmo spalva: NCS standartinė spalva (pilka)- S 7500-N artimiausia RAL standarto spalva – RAL 7043;
Lango valdymas: stoglangis valdomas rankiniu būdu naudojantis valdymo rankena, esančia ant ventiliacijos sklendės ties viršutine varčia, yra galimybė sumontuoti automatinį nuotolinį valdymą VELUX INTEGRA®;
Pritaikymas: stogai;
Garantija: langams ir tarpinių rinkiniams taikoma 10 metų VELUX garantija;

Galimi lango dydžiai:
Dydis Išorinis rėmas
CK02 550 x 778 mm;
CK04 550 x 978 mm;
FK04 660 x 978 mm;
FK06 660 x 1178 mm;
FK08 660 x 1398 mm;
MK04 780 x 978 mm;
MK06 780 x 1178 mm;
MK08 780 x 1398 mm;
MK10 780 x 1600 mm;
PK06 942 x 1178 mm;
PK08 942 x 1398 mm;
SK06 1140 x 1178 mm;
SK08 1140 x 1398 mm;

Apie VELUX

Džiaugiamės, kad susidomėjote VELUX gaminiais. Tikimės, kad jie jums padės sukurti svajonių namus – šviesius, jaukius ir gražius. Norime trumpai papasakoti apie mūsų kompaniją ir apie VELUX prekės ženklą.

VELUX yra tarptautinė kompanija, kurios veiklos pagrindą sudaro dienos šviesos, tyro oro ir aukštos gyvenimo kokybės koncepcijos. Milijonai žmonių visame pasaulyje pasitiki mūsų prekės ženklu. Kompanija VELUX įsteigta 1941 metais dano Villum Kann Rasmussen, kuris ir išrado pirmąjį stogo langą.

Apie VELUX Lietuva

Šiandien VELUX yra didžiausias stogo langų ir jų priedų gamintojas pasaulyje. Kompanija turi biurus 40 pasaulio šalių, o gamyba vykdoma 10 pasaulio šalių. Lietuvos kompanija UAB VELUX Lietuva buvo įsteigta 1993 metais. Visus šiuos metus mūsų gaminiai yra sėkmingai naudojami visuose Lietuvos regionuose.

Apie VELUX gaminius

Mūsų tikslas – padėti Jums parinkti tinkamą gaminių komplektą, kuris užtikrintų komfortą bei saugumą ir šaltą žiemą, ir kaitrią vasarą. Siekdami palengvinti pasirinkimą, mes parengėme universalius sprendimus visiems gyvenimo atvejams (arba beveik visiems), remiantis mūsų ilgamete patirtimi kuriant patogią erdvę namuose ar palėpėje.