• Stoglangiai
  • stoglangiai
  • stoglangiai

Stoglangiai GLL B

Stoglangiai GLL

Dėl ThermoTechnology™ mūsų naujasis energiją taupantis stogo langas išsiskiria didesniu izoliavimo našumu. Tad jūsų namuose tausojama energija ir jie išlieka šilti. Kiti priedai – užtikrinanti patobulintą nelaidumą orui sandarinimo gumelė ir papildomą saugumą suteikiantis laminuotas stiklo paketas. Dėl naujai sukurtos cinko rankenos apačioje langą galima montuoti aukštai ir atraminėse sienose.

Novatoriška naujoji ThermoTechnology™ konstrukcija, sukurta iš nepriekaištingomis izoliavimo savybėmis pasižyminčių pažangiausių medžiagų, paverčia jūsų langą į itin galingą skydą nuo vėjo ir šalčio. Rezultatas – mažiau šilumos praradimo ir didesnis energijos efektyvumas.

Sandarinimo gumelė pagerina lango nepralaidumą orui iki aukščiausių klasės standartų. Todėl galite mėgautis maloniu kambario oru be nepageidaujamų skersvėjų. Kartu su ThermoTechnology™ jūsų lango energijos naudingumas tampa puikus.

Dėl lango laminuoto vidinio stiklo paketo po tokiu stogo langu galite saugiai miegoti, dirbti ir žaisti. Jei langas stipriai sutrenkiamas arba išdaužiamas, jis nesubyrės ir nenukris. Tobulas sprendimas pageidaujantiems papildomo saugumo ir ramybės.

Pasirinkite tinkamą stogo lango tipą ir montavimo aukštį:
Dažniausiai rekomenduojame įsigyti stogo langą su rankena viršuje. Geriausia langą sumontuoti žemai (nuo 90 cm nuo grindų) – tada matysite apylinkių vaizdus ir liks vietos baldams apačioje.

Product Description

Techninės charakteristikos:

Stogo nuolydis: 15° – 90°;
Stiklo paketas: dvigubas stiklas, laminuotas vidinis stiklas, grūdintas išorinis stiklas;
Stiklo paketo šilumos laidumas: 1,3 Uw

[W/m2K];
Stiklo paketo garso izoliacija: 32 Rw[dB];
Stiklo paketo šviesos pralaidumas: 0,80 Tv;
Lango rėmo spalva: NCS standartinė spalva (pilka)- S 7500-N artimiausia RAL standarto spalva – RAL 7043;
Lango valdymas: stoglangis valdomas rankiniu būdu naudojantis valdymo rankena, esančia lango rėmo apačioje;;
Pritaikymas: stogai;
Garantija: langams ir tarpinių rinkiniams taikoma 10 metų VELUX garantija;

Galimi lango dydžiai:
Dydis Išorinis rėmas
FK06 660 x 1178 mm;
MK04 780 x 978 mm;
MK06 780 x 1178 mm;
MK08 780 x 1398 mm;
MK10 780 x 1600 mm;
PK08 942 x 1398 mm;

Apie VELUX

Džiaugiamės, kad susidomėjote VELUX gaminiais. Tikimės, kad jie jums padės sukurti svajonių namus – šviesius, jaukius ir gražius. Norime trumpai papasakoti apie mūsų kompaniją ir apie VELUX prekės ženklą.

VELUX yra tarptautinė kompanija, kurios veiklos pagrindą sudaro dienos šviesos, tyro oro ir aukštos gyvenimo kokybės koncepcijos. Milijonai žmonių visame pasaulyje pasitiki mūsų prekės ženklu. Kompanija VELUX įsteigta 1941 metais dano Villum Kann Rasmussen, kuris ir išrado pirmąjį stogo langą.

Apie VELUX Lietuva

Šiandien VELUX yra didžiausias stogo langų ir jų priedų gamintojas pasaulyje. Kompanija turi biurus 40 pasaulio šalių, o gamyba vykdoma 10 pasaulio šalių. Lietuvos kompanija UAB VELUX Lietuva buvo įsteigta 1993 metais. Visus šiuos metus mūsų gaminiai yra sėkmingai naudojami visuose Lietuvos regionuose.

Apie VELUX gaminius

Mūsų tikslas – padėti Jums parinkti tinkamą gaminių komplektą, kuris užtikrintų komfortą bei saugumą ir šaltą žiemą, ir kaitrią vasarą. Siekdami palengvinti pasirinkimą, mes parengėme universalius sprendimus visiems gyvenimo atvejams (arba beveik visiems), remiantis mūsų ilgamete patirtimi kuriant patogią erdvę namuose ar palėpėje.