• Latako galinis dangtelis
  • Latako galinis dangtelis
  • Varinis latako galinis dangtelis
  • Latako galinis dangtelis
  • Latako galinis dangtelis
  • Latako galinis dangtelis
  • Latako galinis dangtelis

ROOFART Latako galinis dangtelis

Latako galinis dangtelis

Detalė skirta latako  sandarinimui ir sutvirtinimui.
Latako galinis dangtelis parduodamas su vidine sandarinimo tarpine, kuri užtikrina detalės sandarumą.
Montuojamas latako gale, pagrindinė funkcija – užkirsti kelią vandens pratekėjimui per latako galus.

Pagrindinis lietaus nuvedimo sistemos elementas.
Latako galinis dangtelis suprojektuotas ir pagamintas taip, kad ne tik atliktų pagrindinę savo funkciją – užtikrintų sandarumą latako galuose, bet ir atrodytų nepriekaištingai.

Product Description

Techninė informacija:

Diametras – 125mm, pakuotėje – 34vnt, kodas – CU;
Diametras – 150mm, pakuotėje – 34vnt, kodas – CU;

Galimos spalvos iš švediško SSAB RWS plieno: vyšninė – RAL 3005,  rusvai raudona – RAL 3009,  raudona – RAL 3011,  žalia – RAL 6020, tamsiai pilka – RAL 7011, molio raudonumo – RAL 8004, šviesiai ruda – RAL 8017, tamsiai ruda – RAL 8019, juoda – RAL 9005, balta – RAL 9010.

Taip pat gaminamos cinkuotos ir varinės sistemos.

Roofart – tai kompanija, kuri propaguoja kokybę ir inovacijas.

Roofart produkcijos kokybę užtikrina atsakingas požiūris į gamybą.

Mes žinome, kad bet koks produktas, kurį nusipirksite, bus kokybiškas tik tuomet, kai jį gaminant bus atsižvelgiama į visus produkto kokybę įtakojančius faktorius.
1. Pirmas žingsnis, kuris užtikrina Roofart lietaus nuvedimo sistemos kokybę, tai atsakingai pasirinktas plieno lakštų tiekėjas. Gamyboje naudojame Švedų SSAB korporacijos plieno lakštus. Tai išskirtinis mūsų tiekėjas.
2. Gamyboje naudojame pažangiausias technologijas. Partneriai iš Suomijos dalinasi savo naujausiomis technologijomis ir atradimais lietaus nuvedimo sistemų gamyboje.
3. Mes taip pat labai didelį dėmesį skiriame gaminamos produkcijos kokybei kontroliuoti. Kontrolės sistemą sudaro trys žingsniai: A) tikrinamos nebaigtos gaminti detalės po kiekvienos operacijos; B) tikrinami jau pagaminti produktai; C) atsitiktiniai bandymai, dažų kokybės tikrinimas, detalių stiprumo bandymai.
4. Paskutinis aukščiausios kokybės užtikrinimo etapas – tai produkcijos pakavimas, sandėliavimas ir transportavimas. Detalės pakuojamos į specialiai joms pritaikytas dėžes. Tarp elementų dedame popierių, kuris apsaugo detales nuo subraižymų.

Europos gamintojas

Roofart lietaus nuvedimo sistemos gaminamos Europos ir NVS šalyse.

Roofart kompanijų grupė specializuojasi savo lietaus nuvedimo sistemos dizaino kūrimo, gamybos ir pardavimo procesuose. Roofart yra viena iš nedaugelio kompanijų, kurios gamina visus elementus, reikalingus pilnai lietaus nuvedimo sistemai sukomplektuoti. Sistema gaminama naudojant Suomiškus įrengimus ir Švediškus „RWS“ tipo dažyto plieno lakštus (RWS – Rainwater Systems). Šis plienas specialiai sukurtas lietaus sistemų gamybai, jis puikiai tarnauja temperatūroms svyruojant tarp -40 ir +100 laips. Roofart lietaus nuvedimo sistema atitinka Europos atitikties sertifikatus: SR EN 1462:2006 ir SR EN 612:2006. Tik 16% produkcijos parduodama Moldovoje, likusieji 84% eksportuojami į Europą ir NVS šalis. Partnerių patogumui Roofart pastatė gamyklas Europos sąjungos ir NVS šalyse, tai supaprastina ir pagreitina logistiką.

Dizainas

Mes manome, kad lietaus nuvedimo sistema ne tik turi užtikrinti efektyvų vandens surinkimą ir nuvedimą nuo stogo, bet taip pat suteikti unikalią išvaizdą ir užbaigtumą Jūsų pastato stogui bei fasadui.

Mūsų tikslas – minimalizmas, todėl Roofart sistemos elementai yra vientisi. Pašalinome visas nereikalingas detales tam, kad suteiktume vienodą ir malonią išvaizdą. Mes siūlome labai plačią spalvų gamą, o taip pat galimybę rinktis sistemą, pagamintą iš vario arba cinkuoto plieno. Gamyboje naudojame tik aukščiausios kokybės plieną. Kai kurie elementai dažomi specialioje elektrostatinį krūvį turinčioje dažymo kameroje. Tai suteikia nepriekaištingą išvaizdą dažomiems elementams, tokiems kaip latako laikiklis. Roofart Scandic Prelaq sistemos detalės padengtos specialiu gruntu. Tai padeda išlaikyti puikią išvaizdą ir paslėpti smulkius įbrėžimus. Montavimo metu pažeistas vietas galima padažyti purškiamais dažais.

Pilnavertė sistema

Roofart lietaus nuvedimo sistemą sudaro 24 elementai iš kurių 8 yra nebūtini. Palydintys elementai suteikia lietaus nuvedimo sistemai papildomo funkcionalumo. Esant būtinybei nukreipti lietaus vandenį į kitą talpą siūlome naudoti vandens skirstytuvą, o esant poreikiui lietaus vandenį nukreipti į lietaus kanalizaciją naudokite lietvamzdžio jungtį su drenažo sistema ir drenažo trapą. Jeigu yra reikalinga lietaus vandenį nukreipti iš dviejų lietvamzdžių į vieną, tuomet naudojamas lietvamzdžio trišakis. Išorinių ir vidinių latako kampų sutvirtinimui galima naudoti paslėptą latako jungtį, kurios pagalba išvengsite kampų palinkimų nuo vandens ar sniego svorio. Norint išvengti vandens persipylimo vidinių kampų montavimo vietose, reikia naudoti vandens persipylimo apsaugas.

Roofart kompanijos vystimosi istorija

2000: Roofart žengia pirmuosius žingsnius ir sukuria savo latakus ir lietvamzdžius, kurie buvo pavadinti: „Sistem Pulvial 150“
2001-2002: Roofart plėtoja platintojų tinklą visose Rumunijos apskrityse, latakai „Pulvial 150“ sėkmingai populiarėja.
2003: Roofart pradeda pilnai sukomplektuotos savo lietaus nuvedimo sistemos gamybą.
2004-2007: Roofart įgyvendina naujas lietaus nuvedimo sistemos pardavimo strategijas Rumunijoje ir Moldovos respublikoje, taip pat ir kitose rinkose.
2008: Roofart pasirašo kontraktą su SSAB koncernu (Švedija) – pagrindiniu didelio kietumo plieno lakštų tiekėju. Tuo pačiu metu kompanija įdiegia ISO 9001-2000 Kokybės Valdymo Sistemą ir žengia pirmuosius žingsnius kurdama spalvotos plieninės sistemos „Scandic“ gamybą.
2010: Kompanijai puikiai sekasi rinkoje, todėl Roofart nusprendžia užregistruoti prekinį vardą „Scandic®“ OSIM Rumunijoje. Vėliau „Scandic®“ sistemai suteikiamas atitikties sertifikatas, kuris atitinka Europos standartus SREN 1462:2006 ir SREN 612:2016. Kompanija, suteikusi sertifikatus: AEROQ.
2013: Paleidžiama naujos produkcijos linija ir naujas produktas pristatomas rinkai – „Umbrella“ plieninės čerpės.
2014: Pradedamas gaminti ir pristatomas rinkai naujas, inovatyvus produktas, kuris specialiai sukurtas atlikti darbus ant stogo. Plieninės modulinės čerpės su paslėpto tvirtinimo sistema: „Umbrella double modular“.