• lietvamzdziai
  • lietvamzdziai
  • lietvamzdziai
  • lietvamzdziai
  • lietvamzdziai
  • lietvamzdziai
  • lietvamzdziai

BRYZA Lietvamzdis

Lietvamzdis

Pagrindinė lietvamzdžio užduotis – surinkti lietaus vandenį iš latakų ir nukreipti jį į drenažo sistemą ar vandens surinkimo talpas.
Lietvamzdžiai prie pastato sienos tvirtinami lietvamzdžio laikikliais, kurie montuojami 1000-1500 mm intervalu.
Lietvamzdis tai – pagrindinis lietaus nuvedimo sistemos elementas.

Product Description

Techninė informacija:

Diametras – 63mm, ilgis – 3m, pakuotėje – 5vnt;
Diametras – 90mm, ilgis – 3m, pakuotėje – 5vnt;
Diametras – 110mm, ilgis – 3m, pakuotėje – 5vnt.

Cellfast gaminamai Bryza plastikinei lietaus nuvedimo sistemai suteikiama 10 metų garantija!
Bryza lietaus nuvedimo sistemai sumontuoti nereikia naudoti klijų ar specialių plastiko litavimo įrankių!

Galimos spalvos: vyšninė – raudona – RAL 3011,  žalia – RAL 6020*, grafito pilka – RAL 7021, molio raudonumo – RAL 8004*, ruda – RAL 8017*, juoda – RAL 9005*, balta – RAL 9010*, vario spalva**

* šios spalvos galimos tik 75/63 ir 125/90 mm dydžio sistemoms;
** vario spalva galima tik 125/90 mm dyždio sistemai.

BRYZA – tai aukščiausios kokybės plastikinė lietaus nuvedimo sistema.

Kodėl verta rinktis plastikinius lietvamzdžius BRYZA

„BRYZA“ plastikinių lietaus nuvedimo sistemų rinkoje pasirodė 2004 metų pradžioje. Klientų pastabos ir pastebėjimai, pateikti apie jau rinkoje esančias sistemas, leido Cellfast kompanijai sukurti kokybišką gaminį ir pašalinti didžiausius trūkumus ir netikslumus, kuriuos turėjo konkurentų gaminama produkcija. Modernios šiuolaikinės technologijos, puikūs inžineriniai sprendimai ir aukščiausios kokybės komponentai, pagaminti remiantis daugelio metų patirtimi, įgyta perdirbant plastmases, lėmė, kad buvo sukurtas puikus gaminys. BRYZA vardas rinkoje klientams asocijuojasi su aukščiausia kokybe lietaus nuvedimo sistemų rinkoje. Iš PVC pagamintiems latakams ir lietvamzdžiams bei fasoninėms detalėms būdinga nedidelė masė, didelis atsparumas neigiamiems atmosferos veiksniams. Plastikinių lietvamzdžių BRYZA spalvos patvarumas patvirtintas sendinimo testais ir laboratoriniais tyrimais, kurie atlikti laikantis PN-EN 607:2005, PN-EN 1462:2005, PN-EN 12200-1:2002 normų bei reikalavimų. Ryškios ir ilgai neblunkančios spalvos, paprastas montavimas, ypatingų sąlygų nereikalaujančios sandėliavimo ir transportavimo sąlygos bei puiki išvaizda patenkina daugelio klientų poreikius.

BRYZA lietaus nuvedimo sistemą sudaro: pusiau apvalūs 75, 100, 125, 150 mm skerspjūvio latakai, trijų diametrų 63, 90, 110 mm lietvamzdžiai bei visų reikalingų fasoninių detalių rinkinys.

Kaip parinkti tinkamą lietaus nuvedimo sistemos BRYZA dydį?

Vienos šeimos namams, mažiems ir vidutiniams sandėliams patariama rinktis 100 mm sistemą (tai yra, 100 mm lataką, kuriam naudojamas 90 mm nutekamasis vamzdis).

Prekybos ir pramonės objektams, daugiabučiams, visuomeninės paskirties pastatams ir sandėliams patariama rinktis 125 mm sistemą (tai yra, 125 mm lataką, kuriam naudojamas 90 mm nutekamasis vamzdis).

Mansardoms, mažiems gyvenamiesiems pastatams, balkonams ar stoginėms patariama rinktis 75 mm sistemą (tai yra, 75 mm lataką, kuriam naudojamas 63 mm nutekamasis vamzdis).

Visiems dideliems objektams, pramonės ar komercijos statyboms verta rinktis 150 mm sistemą (tai yra, 150 mm lataką, kuriam naudojamas 110 mm nutekamasis vamzdis).

Plačiau apie gamintoją

Cellfast Group užima lyderio pozicijas tarp plastiko gamintojų Lenkijoje, taip pat puikiai žinoma kaip laistymo žarnų, plastikinių lietaus nuvedimo sistemų ir plastikinių sodo aksesuarų gamintoja Europoje. 100 proc. kompanijos kapitalas yra lenkiškas. Cellfast kompanija yra neabejotina lyderė vidaus rinkoje, taip pat eksportuoja savo produkciją į daugelį Europos bei Pasaulio šalių.

Bėgant laikui kompanija nuolatos investavo į modernius įrengimus, naujas technologijas, didelį dėmesį skyrė personalui ir jo mokymui. Iki šios dienos sėkminga ir atsakinga kompanijos veikla suteikia jai finansinį saugumą. Tai leidžia kompanijai sėkmingai tęsti veiklą vidaus ir užsienio rinkose, pasiūlyti aukščiausios kokybės produktus, tuo pačiu metu išlaikant konkurencingas kainas.

Cellfast grupei priklausančių gamybinių patalpų plotas viršija 50.000 m², kuris susidaro per tris gamyklas, esančias Stalova Wola ir Krosno miestuose. Šiuo metu grupei taip pat priklauso ir atstovybės Rusijoje ir Ukrainoje.

Cellfast koncerne dirba tik aukščiausio lygio specialistai, kurių pagrindinė užduotis kurti inovatyvias technologijas ir modernius sprendimus, kurie vėliau bus panaudoti gamybos ar pardavimo metu. Tai leidžia kompanijai pagaminti ir tiekti rinkai nepriekaištingos kokybės produkciją, ką patvirtina gaminiams suteikiamos garantijos ir kokybės sertifikatai ir, žinoma, teigiami klientų atsiliepimai.

Paskutiniu metu vis daugiau gamintojų didelį dėmesį skiria gaminamų produktų dizainui. Cellfast taip pat investuoja į šia sritį. Jau keletą metų intensyviai dirbama su „Cellfast Design Group“, kuri padeda kurti produktų išvaizdą. Šio nuoseklaus ir nuoširdaus darbo rezultatas – tai gautas specialus apdovanojimas pramoninio dizaino srityje 2015 metais – „Red Dot Award“.

Pagrindinis kompanijos tikslas – išskirtinis ir lankstus kiekvieno kliento aptarnavimas, nepamirštant greičio ir profesionalumo tenkinant jų išskirtinius poreikius.

Šiek tiek istorijos

1990 metais įkurta Cellfast kompanija Krosno mieste Lenkijoje. Pradžioje tai buvo nedidelė gamykla, kuri gamino sodo namelius. Dėka pasišventimo, atkaklumo ir nuoseklumo vystant verslą, bėgant laikui kompanija tapo svarbiu gamintoju Rytų Europos regione.
2001 metais siekiant patenkinti vis didėjančius rinkos poreikius buvo atidaryta dar viena gamykla Stalowa Wola mieste. Šis žingsnis tapo lūžio tašku kompanijos vystymosi istorijoje. Naujas gamybinis potencialas leido padidinti gaminamos produkcijos asortimentą ir produkcijos eksportavimo galimybes.
2003 metais pradėta gaminti visiškai nauja produkcijos linija – plastikinė lietaus nuvedimo sistema, pavadinta „BRYZA“, o taip pat ir PVC pakalimai. Šie nauji produktai leido kompanijai įžengti į jai dar neišbandytą statybinių medžiagų rinką Lenkijoje ir kitose Europos šalyse.
2010 metais atidaryta nauja gamykla kartu su sandėliais ir ofisu Krosno mieste.
2013 metais Cellfast grupė atidarė naujus logistikos ir distribucijos centrus Stalowa Wola ir Kijevo (Ukraina) miestuose.
2014 metais atidarė modernų žaliavų apdorojimo ir pilno techninio palaikymo centrą, o tuo pačiu – ir „CNC“ apdirbimo cechą, kuris leido naudoti moderniausias technologijas gamyboje. Atidaryta modernizuota ir reorganizuota gamykla Stalowa Wola mieste.
2015 metais investuota į naujas technologijas, kurios leido toliau tobulinti esamus ir kurti naujus produktus.