• Siferis
  • siferis
  • siferis
  • Siferis
  • siferis
  • siferis
  • siferis

Šiferis EuroFala 1875×1150

Šiferis EuroFala 1875×1150

Šiferio lakštai „Eurofala“ – tai šiuolaikiška stogo danga, kuri gaminama Cembrit koncerno gamykloje Lenkijoje. Simetriškos, neaukštos bangos stogui suteikia tvarkingą, o kartu ir gražią išvaizdą. Šie šiferio lakštai turi 9 bangas ir parduodami jau gamykloje nukirstais kampais ir išgręžtomis skylėmis. Tai pagreitina ir palengvina darbą stogdengiams bei padeda sumažinti klaidų skaičių montavimo metu. Galima užsakyti lakštus, kurie bus nenukirstais kampais ir be išgręžtų skylių. Tai dažniausiai daroma, kai šiferis naudojamas renovuojant seniau dengtą stogą. Cembrit gamykloje iš cemento pluošto gaminamos ir originalios sandarinimo detalės, jas galima komplektuoti prie stogo lakštų. Stogas uždengtas šiferiu, naudojant originalias sandarinimo detales, atrodo nepriekaištingai ir suteikia pilnai išbaigto stogo vaizdą. „Eurofala“ šiferio lakštai vertinami už savo patrauklią išvaizdą, nepriekaištingą dažymo kokybę, ilgaamžiškumą ir patrauklią kainą.

Product Description

Techninės charakteristikos

Bendras plotis: 1150 mm;
Dengiamas plotis: 1040 mm;
Bendras ilgis: 1875 mm;
Dengiamas ilgis 1725 mm;
Naudingas plotas: 1,79 m2;
Svoris: ~25,3 kg/vnt;
Storis: ~6 mm;
Pritaikymas: stogai;
Garantija: iki 15 m;

Galimos spalvos: pilka, plytinė, grafitinė, raudona, ruda, melsva, žalia, juoda, natūralaus cemento pilkumo.

Šiferio lakštai Eurofala

Banguotieji fibrocementiniai lakštai „EuroFala“ naudojami stogų dengimui ir fasadų apdailai. Šiais lakštais galima dengti stogus, kurių šlaito nuolydžio kampas didesnis nei 12°. Cembrit koncerno gaminamais šiferio lakštais galima dengti tiek naujos statybos, tiek remontuojamus ar atnaujinamus senos statybos pastatus.

Gaminys ir panaudojimo galimybės

„EuroFala“ lakštai gali būti naudojami įvairių tipų – gyvenamųjų namų, vasarnamių, visuomeninės, taikomosios, ūkinės, pagalbinės, pramoninės paskirties, lengvųjų konstrukcijų pastatų – stogams dengti ir fasadų apdailai. Stogo lakštai gaminami dviejų tipų: standartiniai ir CO/HO su nupjautais kampais ir išgręžtomis kiaurymėmis tvirtinimui. Lakštai pilnai paruošti naudojimui ir papildomai jų dažyti nebereikia. Galėsite rinktis iš plačios spalvos gamos: nedažyta natūrali pilka, raudona, plytinė, ruda, grafito, žalia, mėlyna, juoda ir šviesiai pilka. Lakštų paviršius yra glotnus ir lygus.

Žaliavos ir sudėtis

Lakštai susideda iš keleto medžiagos sluoksnių, kurių pagrindinė sudedamoji dalis yra cementas. PVA pluoštu skersai bangos armuota plokštė įgauna didelį atsparumą ir tvirtumą. Be to, lakštų gamyboje naudojamos medžiagos yra kreida, silicio dioksidas ir celiuliozės plaušai. Fibrocementiniai gaminiai pasižymi dideliu atsparumu atmosferos poveikiui (sniegui, lietui, šalčiui, karščiui, drėgmei) bei įvairiems cheminiams junginiams.

Vandens nepralaidumas ir cheminis atsparumas

Lakštai „EuroFala“ yra nepralaidūs vandeniui, tačiau eksploatacijos metu, ypač gausiai lyjant, gali atsirasti drėgnų dėmių. Dėl specialios gaminio gamybos technologijos apatinėje gaminio pusėje nesikaupia vandens lašai. Lakštų „Eurofala“ vandens garų laidumas siekia apie 5 Gpa s m2/kg. Fibrocementinių gaminių sudėtis garantuoja labai gerą stogo lakštų atsparumą tokiems cheminiams junginiams, kaip, pavyzdžiui, druskos, kalio karbonatas, amoniakas, chloras. Tai leidžia juos naudoti statant tokius objektus, kuriems taikomi ypatingi reikalavimai: mėšlides, kiaulides, vištides, šaldymo kameras, druskos sandėlius, galvaninių elementų saugyklas, chemijos pramonės pastatus.

Eksploatacinis ir priešgaisrinis saugumas

Beasbesčio šiferio lakštai „EuroFala“ turi higieninius sertifikatus HK/B/1407/01/2007 (natūraliai pilki cementiniai lakštai) ir HK/B/1407/02/2007 (spalvoti lakštai). Cembrit pagaminti lakštai yra išbandyti degumo testu ir įvertinti aukščiausia A1 ugniai atsparumo klase. Medžiagos iš fibrocemento yra nedegios bet kurioje gaisro fazėje.

Šilumos laidumas ir kondensuota drėgmė

Šiferio lakštų šilumos laidumo koeficientas priklauso nuo jo drėgnumo. Priimta, kad projektinis šio koeficiento dydis yra 0,4 W/mK. Norint pastatą tinkamai apsaugoti nuo drėgmės patekimo ar šilumos praradimo, dengiant sienas ir stogus „EuroFala“ lakštais reikia atsižvelgti į galiojančias statybos taisykles ir normas. Tokiais atvejais būtina tinkamai pastatus apšiltinti, naudojant šilumą izoliuojančias medžiagas ir tinkamai įrengti hidroizoliaciją, apsaugą nuo vėjo ir garo izoliaciją. Tam, kad nesikauptų pastogėje drėgmė, reikia užtikrinti gerą pastogės vėdinimą.

Garantija ir stogo priežiūra

Sumontuotiems pagal gamintojo pateiktas rekomendacijas fibrocementiniams lakštams „EuroFala“ suteikiama 15-os metų garantija. Banguotų lakštų dažymui suteikiama 5-erių metų garantija. Konkrečios sąlygos pateiktos garantiniame pase. Šiferio lakštams nereikia jokios papildomos priežiūros ar papildomo padengimo eksploatacijos laikotarpiu. Nuolatinė gamybos proceso kontrolė ir tinkamas gaminių sandėliavimas bei jų montavimas garantuoja, kad šiais lakštais dengtas stogas ilgą laiką išliks patvarus ir tvirtas.

Kokybė

Banguotieji lakštai „EuroFala“ gaminami laikantis europinės normos EN 494 – „Profiliuotieji fibrocementiniai lakštai stogams dengti ir užbaigimo elementai. Gaminio charakteristika ir bandymų metodai“.

Plačiau apie gamintoją:

Cembrit yra dalis „Cembrit Holding A/S“ grupės – fibrocementinių statybinių medžiagų gamybos lyderio Europoje. Cembrit gamina ir tiekia gaminius stogams dengti ir išorės bei vidaus sienų apdailos plokštes.

Statybų rinkoje „Cembrit“ gyvuoja nuo 1968 metų – anksčiau bendrovė buvo žinoma „Minerit“ pavadinimu. Įmonė specializuojasi fibrocementinių stogų, fasado dangų ir statybinių plokščių gamyboje. Šioje srityje ji yra viena didžiausių tokios produkcijos gamintojų. Šiuo metu bendrovėje „Cembrit S.A.“ dirba apie 200 darbuotojų, jos produkcijos apyvarta skaičiuojama milijonais eurų.

Produktai, kuriuos siūlo „Cembrit“, naudojami kaip stogų ir fasadų dangos, nepriklausomai nuo pastatų tipo. Medžiagos atitinka individualius poreikius, todėl jų pritaikymo skalė labai plati: nuo gyvenamųjų ir reprezentacinių pastatų iki visuomeninės, ūkinės ir pramoninės paskirties statinių.

Mūsų pasiekimai, gaminant, parduodant, aptarnaujant ir kitaip bendradarbiaujant ir ypač siekiant kuo platesnio vystymosi, yra sudėtinė įmonės „Cembrit Holding A/S“ politikos dalis.

Additional Information

Panaudojimas

Stogai