• Siferis Baltijos banga
 • Siferis Baltijos banga
 • Siferis Baltijos banga
 • Siferis Baltijos banga

Šiferis Baltijos banga

Šiferis Baltijos banga

„Baltijos banga“ – tai modernūs banguoti stogo dangos lakštai, pagaminti Eternit Baltic. Šie lakštai gaminami laikantis Vakarų Europos standartų. Aukštos ir plačios bangos sukuria solidžią išvaizdą. Klientų patogumui gamykloje nukertami kampai (dažyti ir nedažyti lakštai) ir išgręžiamos skylės (tik dažyti lakštai). Tai palengvina ir pagreitina stogo dengimą, apsaugo nuo klaidų montavimo metu. Prie šių stogo lakštų galima komplektuoti originalias sandarinimo detales, kurios sukuria pilnai išbaigto stogo vaizdą. „Baltijos bangos“ šiferio lakštai – tai optimalus kainos ir estetikos santykis.

Product Description

Techninės charakteristikos

Bendras plotis: 920 mm;
Dengiamas plotis: 873 mm;
Bendras ilgis: 875 mm;
Dengiamas ilgis 750 mm;
Naudingas plotas: 0,65 m2;
Svoris: ~11 kg/vnt;
Storis: ~6 mm;
Pritaikymas: stogai;
Garantija: iki 30 m;

Galimos spalvos: BL00 – nedažytas, BL11 – klasikinė raudona, BL12 – tamsiai raudona, BL21 – ruda, BL22 – vyšninė, BL31 – žalia, BL91 – juoda.

Šiferio lakštai Eternit Baltic

Banguoti lakštai

Banguoti lakštai – tai saugi beasbestinė stogo danga, gaminama iš cemento, kalkakmenio, celiuliozės, vandens bei asbestą pakeitusio PVM pluošto. Pluoštinis cementas pasižymi puikiomis atsparumo aplinkos poveikiui bei patvarumo rodikliais, tad stogo danga tarnaus ilgai, nereikalaus priežiūros ir atrodys estetiškai. Pluoštinis cementas yra vertinamas dėl cheminio neutralumo – į aplinką neišskiria jokių cheminių medžiagų ir nesąveikauja su kitomis kenskmingomis medžiagomis. Be to patsa gamybos procesas ekologiškas – gaminant pluoštinį cementą nelieka jokių antrinių žaliavų. Banguoti lakštai gaminami vienintėlėje tokios stogo dangos gamykloje Baltijos šalyse Naujojoje Akmenėje jau daugiau kaip 15 metų. Iš jų 5 metus lakštai gaminami modernioje gamykloje.

Speciali dažymo technologija

Subrandinti lakštai prieš padengimą dažais yra nuvalomi, įkaitinami iki tam tikros temperatūros. Lakšto poros prasiplečia ir į jas šepečiais įtrinami dažai. Po to lakštai yra džiovinami, kad susiformuotų pirma dažų plėvelė ir jie būtų paruošti „užuolaidiniam“ dažymui. Užuolaidinio dažymo metu lakštas užliejamas vientisa dažų srove. Taip sukuriamas lygus paviršius ir po džiovinimo susidaro dažų plėvelė. Tai užtikrina „BL“ padengimo ilgaamžiškumą ir atsparumą.

Tiekimas

Eternit Baltic siekia tapti paslaugų lyderiu savo srityje. Jau keletą metų teikiame nemokamo atvežimo paslaugą visoje Lietuvoje. Primename kad užsakius daugiau nei vieną padėklą vieno rūšies lakštų atvežimas visoje Lietuvoje nemokamas. Tačiau galioja keletas sąlygų atvežimui:

 • Prekės pristatomos tik sunkiasvoriam transportui pravažiuojamais keliais (40-ties tonų vilkikas su puspriekabe, sąstato ilgis 17,5 metrų).
 • Prekių gavėjas turi išsikrauti produkciją pats.
 • Sunkiau privažiuojamoms vietoms ir klientų patogumui siūlome iškrovimo paslaugą. Galime atvežti produkciją ir vilkiku, prie kurio pritvirtintas „Maffett“ autopakrovėjas. Jis gali keletą šimtų metrų nuvežti produkciją keliu, kuriuo vilkikas nepravažiuoja.

Šiferio lakštų privalumai:

 • Pasitikėdami savo produkcija, pagaminta naujoje gamykloje, mes suteikiame net 30 metų garantiją.
 • Banguotų lakštų montavimui nereikalingi specialūs įrankiai ir specifinės žinios.
 • Nežymus trukdymas radijo bangų sklidimui. Banguoti lakštai nekelia triukšmo krušos, liūties metu.
 • Eternit Baltic banguoti lakštai yra nedegūs (A1 nedegumo klasė).
 • Banguoti lakštai yra „kvėpuojantys“ arba difuziški. Tai ypatingai pagerina stogo konstrukcijos vėdinimą ir ilgaamžiškumą.
 • Yra atsparūs rūgštims ir šarmams.
 • „Eternit Baltic“ banguotų lakštų gamybos metu į aplinką neišskiriamos kenksmingos medžiagos.

Plačiau apie gamintoją

Eternit Baltic

Kompanija „Eternit Baltic” įkurta bendradarbiaujant Lietuvos AB „Akmenės Cementas“ ir Vokietijos Eternit AG įmonėms. Šio bendradarbiavimo tikslas buvo ekologiškos ir patikimos alternatyvos pateikimas asbestiniam šiferiui. Naujai įkurta įmonė buvo pavadinta BĮ UAB „Eternit Akmenė“.

Lietuvos ir Vokietijos verslo sąjunga davė vaisių – 1997 metais pagamintas pirmasis beasbestis banguotas lakštas. Nuo to laiko UAB „Eternit Baltic“ yra vienintelė pluoštinio cemento stogo dangų gamintoja Pabaltijo šalyse.

Šiuo metu UAB „Eternit Baltic“ yra Etex group įmonių atstovė Baltijos šalyse ir šiai rinkai siūlo platų stogo, fasado ir interjero medžiagų asortimentą.

Nuo 2012 m. įmonė yra pažymėta ženklu „Baltoji banga”. Šis ženklas buvo skirtas už socialiai atsakingo ir sąžiningo verslo puoselėjimą. Įmonė savo pavyzdžiu padeda diegti Lietuvoje skaidraus ir sąžiningo verslo principus, pasisako už etiško verslo kultūrą, o kartu simbolizuoja nuolatinį bendrovės rūpestį savo pačios reputacija.

2014 m. UAB „“Eternit Baltic” Baltijos šalyse pradeda prekiauti aukščiausio pasaulyje apsaugos nuo gaisro standarto medžiagomis ir sprendimais “Promat”, gaminamais dukterinės įmonės.

Mūsų misija: Gerinti šiuolaikiško žmogaus aplinką siūlant patvarius, patikimus, praktiškus, ilgaamžius ir estetiškus produktus, kurie gaminami suderinant laiko išbandytą patirtį ir naujausias technologijas.

Mūsų vizija: Siūlomų sprendimų kokybės ir orientacijos į ilgalaikius vartotojų poreikius dėka, tapti pirmaujančia kompanija Pabaltijo šalyse savo srityje.

Additional Information

Panaudojimas

Stogai