• Plienines stogu dangos
  • Plienines stogu dangos
  • Plienines stogu dangos
  • Plienines stogu dangos

Talia

Plieninė stogo danga Talia

„Talia“ – pats naujausias Blachotrapez kompanijos produktas profiliuotų skardinių dangų rinkoje. Šis gražus ir unikalus profilis primena čerpes, jis leidžia išryškinti unikalią kiekvieno stogo formą, ši savybė daro ją ypatinga stogo danga. Didelis privalumas, kad „Talia“ profiliuotą skardą galima užsakyti ir trumpais moduliais (720mm), kaip ir „Germania Simetric“. Taigi, yra galimybė montuoti šią dangą bet kuria kryptimi (iš kairės į dešinę ir atvirkščiai). Kaip ir kitos skardinės stogo dangos ji paprastai montuojama, mažus lakštus lengva užkelti ant stogo, patogu transportuoti, jos ilgas tarnavimo laikas. Stogo danga „Talia“ naudojama renovuojant senus ar dengiant naujus stogus. Gamintojas suteikia galimybę rinktis iš plačios spalvų bei padengimų gamos. Blachotrapez bendradarbiauja su gerai žinomais plieno gamintojais: ThyssenKrupp AG, ArcelorMittal, Marcegaglia SpA, Voestalpine AG, U.S. Steel.

Product Description

Techninės charakteristikos

Bendras plotis: 1210 mm;
Dengiamas plotis: 1150 mm;
Lakšto storis: 0,5–0,6 mm;
Bangos aukštis: 30 mm;
Profilio aukštis: 19 mm;
Čerpės modulio ilgis: 350 mm;
Minimalus lakšto ilgis: 720 mm;
Maksimalus lakšto ilgis: 5970 mm;
Pritaikymas: stogai;
Garantija: iki 35 m;

Plačiau apie gamintoją

BLACHOTRAPEZ stogo ir fasado dangų gamintojų lyderis Lenkijoje. Stogdengio, turinčio kalniečių tradicijų, įsteigta įmonė jau daugiau nei 40 metų siūlo patvarias ir solidžias plieno ir aliuminio dangas. Mūsų žinios remiasi Podhalės gyventojų patirtimi, kurie iš kartos į kartą naudoja nuožulnias stogo konstrukcijas, kad savo namus apsaugotų nuo stiprių vėjų ir besikaupiančio sniego. Žinių ir naujausių technologijų derinys bei reguliarus techninės bazės atnaujinimas leidžia pasiūlyti Jums geriausios kokybės gaminius. Siūlome profiliuotas skardas, skardines čerpes, sienų ir stogo lankstinius, jų priedus. Šie skardos gaminiai puikiai tinka gyvenamiesiems namams, pramoniniams statiniams ir viešiesiems pastatams. Mūsų sprendimai pritaikyti ir tradiciniams, ir moderniems architektūros sprendimams.

Visa skardinė stogo danga gaminama mūsų gamyklose. Kasmet Rabkos Zdrojo ir Varšuvos Senkocino gamyklos perdirba tūkstančius tonų skardos, gamina milijonus kvadratinių metrų profiliuotos trapecinės skardos ir skardinių čerpių, įvykdo tūkstančius užsakymų. Žaliavos ir medžiagos gaunamos iš kruopščiai atrinktų metalurgijos kombinatų, priklausančių pasauliniams koncernams: ThyssenKrupp, Arcelor Mittal, Marcegaglia SpA, Voestalpine AG, US Steel, Hydro, TATA Steel. Mūsų gaminių kokybę įrodo daugybė sertifikatų ir pažymėjimų. Esame įsitikinę dėl mūsų skardų patikimumo ir net neabejodami suteikiame joms net 40 metų garantiją. Didžiausiame šalyje mažmeninės prekybos tinkle mūsų gaminiai yra lengvai pasiekiami, o užsakymus įvykdome per itin trumpą laiką. Taip pat dirbame ir užsienio rinkose: Rumunijoje, Slovakijoje, Čekijoje, Lietuvoje, Latvijoje, Vengrijoje ir Baltarusijoje.

Mūsų tikslas – veiksminga prekyba stogo ir fasadų dangomis, todėl mums svarbiausia yra kokybė ir nuolatinis tobulėjimas. Aktyviai bendradarbiaujame su stogdengių įmonėmis ir rangovais, prekybos atstovybėse (Lenkijoje) vykdomi pardavimai privatiems asmenims, dalyvaujame svarbiausiose parodose. Daugiau apie mūsų įmonę galite sužinoti tinklalapyje www.blachotrapez.eu arba kreipdamiesi į mūsų atstovus ir platintojus Lenkijoje ir užsienyje.

Additional Information

Panaudojimas

Stogai