• Placeholder

MONTERREY FEB FORMA

MONTERREY FEB FORMA

Vienas populiariausių stogo dangos profilių Ruukki Monterrey – nuo šiol ženkliai patobulintas! Jo bangos tapo šiek tiek aukštesnės, išraiškingesnės, o priekinio krašto užbaigimui naudojama Ruukki FEB Forma® technologija.

Product Description

MONTERREY FEB FORMA

Ruukki FEB Forma® – tai unikali, patentuota priekinio krašto užlenkimo technologija, suteikianti išraiškingesnio, vizualiai labiau išbaigto stogo vaizdą. Užapvalintais kraštais, be matomų aštrių briaunų stogo danga atrodo gerokai storesnė, yra tvirtesnė ir saugesnė. Skardos lakšto nupjautasis kraštas visuomet yra užlenktas į vidų, apsaugotas nuo tiesioginio atmosferos poveikio, o tai gerokai sumažina galimybes atsirasti korozijai, padidėja viso stogo ilgaamžiškumas.

Ruukki 40 kokybės klasės dangai Monterrey FEB Forma suteikiama 40 metų techninių ir 15 metų estetinių savybių garantija.
Ruukki 30 kokybės klasės dangai Monterrey FEB Forma suteikiama 30 metų techninių ir 10 metų estetinių savybių garantija.

AR ŽINOTE, KAD…

  • Ruukki yra vienintelė kompanija, kuri valdo visą plieninių stogų gamybos grandinę: naudoja savo liejyklose Suomijoje pagamintą tvirtą plieną S280GD, padengtą ne mažesniu kaip 275 g/m2 cinko sluoksniu, sudėtyje neturinčio sveikatai kenksmingų sunkiųjų metalų, pvz. Cr6.
  • Monterrey® stogo dangos profilis buvo pristatytas dar 1981 m. Metams bėgant rinkoje atsirado daugybė šio profilio kopijų, kokybe ir ilgaamžiškumu labai atsiliekančių nuo originalaus Monterrey, būkite atsargūs! Visuomet reikalaukite kokybę pagrindžiančio dokumento, garantinės knygelės.
  • Ruukki FEB Forma® lakštas apačioje pagal bangas yra užlenktas į vidinę pusę, t. y. užsibaigia ne tiesia linija, o išraiškingomis bangomis, todėl padidėja stogo ilgaamžiškumas, danga atrodo gerokai storesnė, yra tvirtesnė ir saugesnė.
  • Yra galimybė pagaminti iki 8 metrų ilgio Monterrey FEB Forma profilio lakštus!
  • Ruukki lietaus nuvedimo sistema gaminama iš tvirtos, 0,6 mm skardos, iš vidaus ir išorės padengta atspariausia atmosferos poveikiui danga. Pasirinkus vieno gamintojo komplektaciją (dangą, lietaus nuvedimo sistemą, stogo saugos elementus) užtikrinamas stogo sandarumas, ilgaamžiškumas, spalvų bei estetinių formų vientisumas.

Techninė informacija:

Profilio aukštis 44 mm
Bangos ilgis 350 mm
Naudingas dengiamas plotis 1 100 mm
Bendras plotis 1 180 mm
Maksimalus ilgis 8 000 mm
Minimalus ilgis 800 mm
Minimalus stogo nuolydis 14°
Lakšto storis 0.50 mm
Cinko kiekis 275 g/m²
Svoris 4.7 kg/m²

Spalvų didelis pasirinkimas –  RR11 TAMSI ŽALIA, RR23 TAMSI PILKA, RR29 RAUDONA, RR32 TAMSI RUDA, RR33 JUODA, RR750 RAUDONOS PLYTOS, RR887 ŠOKOLADINĖ.