• Stogo danga
  • Stogo danga
  • Stogo danga
  • Stogo danga
  • Stogo danga
  • Stogo danga
  • Stogo danga

Janosik

Plieninė stogo danga Janosik

Janosik – plieninės čerpės tai pats naujausias, unikalaus dizaino Blachotrapez gaminys. Kuriant šį produktą kaip pavyzdys buvo paimtas tradicinės medinės čerpės ( skiedros ), dar kitaip žinomos kaip „gontai“. Visa tai sąlygoja ypatingą šios skardinės dangos formą, spalvą ir žinoma – pačią aukščiausią kokybę. Janosik modulinės čerpės gaminamos iš specialiai vokiečių plieno koncerno Thyssenkrupp sukurto plieno (PLADUR Relief Wood). Jis tarnauja ilgai, papildoma apsauga nuo UV spindulių neleis nublukti spalvai. Janosik plieninei dangai suteikiama garantija siekia net 35 metai! Dėl savo unikalios išvaizdos ji puikiai dera prie tradicinio ir modernaus dizaino pastatų, nedidelis svoris suteikia galimybę naudoti jas ir renovuojant stogus. Lyginant su panašiomis medinėmis čerpėmis Janosik čerpės paprastai montuojamos, transportuojamos ir nereikalauja papildomos priežiūros eksploatavimo metu. Modulinės čerpės sukurtos taip, kad jas galima montuoti, bet kuria kryptimi.

Product Description

Techninės charakteristikos

Bendras plotis: 1222 mm;
Dengiamas plotis: 1170 mm;
Lakšto storis: 0,5 mm;
Bangos aukštis: 6 mm;
Profilio aukštis: 35 mm;
Čerpės modulio ilgis: 350 mm;
Pritaikymas: stogai;
Garantija: iki 35 m;

Plačiau apie gamintoją

BLACHOTRAPEZ stogo ir fasado dangų gamintojų lyderis Lenkijoje. Stogdengio, turinčio kalniečių tradicijų, įsteigta įmonė jau daugiau nei 40 metų siūlo patvarias ir solidžias plieno ir aliuminio dangas. Mūsų žinios remiasi Podhalės gyventojų patirtimi, kurie iš kartos į kartą naudoja nuožulnias stogo konstrukcijas, kad savo namus apsaugotų nuo stiprių vėjų ir besikaupiančio sniego. Žinių ir naujausių technologijų derinys bei reguliarus techninės bazės atnaujinimas leidžia pasiūlyti Jums geriausios kokybės gaminius. Siūlome profiliuotas skardas, skardines čerpes, sienų ir stogo lankstinius, jų priedus. Šie skardos gaminiai puikiai tinka gyvenamiesiems namams, pramoniniams statiniams ir viešiesiems pastatams. Mūsų sprendimai pritaikyti ir tradiciniams, ir moderniems architektūros sprendimams.

Visa skardinė stogo danga gaminama mūsų gamyklose. Kasmet Rabkos Zdrojo ir Varšuvos Senkocino gamyklos perdirba tūkstančius tonų skardos, gamina milijonus kvadratinių metrų profiliuotos trapecinės skardos ir skardinių čerpių, įvykdo tūkstančius užsakymų. Žaliavos ir medžiagos gaunamos iš kruopščiai atrinktų metalurgijos kombinatų, priklausančių pasauliniams koncernams: ThyssenKrupp, Arcelor Mittal, Marcegaglia SpA, Voestalpine AG, US Steel, Hydro, TATA Steel. Mūsų gaminių kokybę įrodo daugybė sertifikatų ir pažymėjimų. Esame įsitikinę dėl mūsų skardų patikimumo ir net neabejodami suteikiame joms net 40 metų garantiją. Didžiausiame šalyje mažmeninės prekybos tinkle mūsų gaminiai yra lengvai pasiekiami, o užsakymus įvykdome per itin trumpą laiką. Taip pat dirbame ir užsienio rinkose: Rumunijoje, Slovakijoje, Čekijoje, Lietuvoje, Latvijoje, Vengrijoje ir Baltarusijoje.

Mūsų tikslas – veiksminga prekyba stogo ir fasadų dangomis, todėl mums svarbiausia yra kokybė ir nuolatinis tobulėjimas. Aktyviai bendradarbiaujame su stogdengių įmonėmis ir rangovais, prekybos atstovybėse (Lenkijoje) vykdomi pardavimai privatiems asmenims, dalyvaujame svarbiausiose parodose. Daugiau apie mūsų įmonę galite sužinoti tinklalapyje www.blachotrapez.eu arba kreipdamiesi į mūsų atstovus ir platintojus Lenkijoje ir užsienyje.

Additional Information

Panaudojimas

Stogai