• Skarda stogui
  • Skarda stogui
  • Skarda stogui
  • Skarda stogui
  • Skarda stogui
  • Skarda stogui
  • Skarda stogui
  • Skarda stogui

Germania Simetric

Plieninė stogo danga Germania Simetric

„Germania Simetric“ – naujovė skardinių stogų rinkoje. Esminis skirtumas nuo tradicinės profiliuotos dangos tas, kad ji parduodama 720mm ilgio lakštais. Dar viena puiki savybė – galimybė montuoti šią danga bet kuria kryptimi (iš kairės į dešinę ir atvirkščiai). Ši plieninė danga stogui suteikia išskirtinę išvaizdą. Ji paprastai montuojama, mažus lakštus lengva užkelti ant stogo, patogu transportuoti, jos ilgas tarnavimo laikas. Skardinė stogo danga „Germania Simetric“ naudojama renovuojant senus ar dengiant naujus stogus. Gamintojas suteikia galimybę rinktis iš plačios spalvų bei padengimų gamos. Blachotrapez bendradarbiauja su gerai žinomais plieno gamintojais: ThyssenKrupp AG, ArcelorMittal, Marcegaglia SpA, Voestalpine AG, U.S. Steel.

Product Description

Techninės charakteristikos

Bendras plotis: 1215 mm;
Dengiamas plotis: 1120 mm;
Lakšto storis: 0,5–0,6 mm;
Bangos aukštis: 30 mm;
Profilio aukštis: 20 mm;
Čerpės modulio ilgis: 350 mm;
Lakšto ilgis: 720 mm;
Pritaikymas: stogai;
Garantija: iki 35 m;

Plačiau apie gamintoją

BLACHOTRAPEZ stogo ir fasado dangų gamintojų lyderis Lenkijoje. Stogdengio, turinčio kalniečių tradicijų, įsteigta įmonė jau daugiau nei 40 metų siūlo patvarias ir solidžias plieno ir aliuminio dangas. Mūsų žinios remiasi Podhalės gyventojų patirtimi, kurie iš kartos į kartą naudoja nuožulnias stogo konstrukcijas, kad savo namus apsaugotų nuo stiprių vėjų ir besikaupiančio sniego. Žinių ir naujausių technologijų derinys bei reguliarus techninės bazės atnaujinimas leidžia pasiūlyti Jums geriausios kokybės gaminius. Siūlome profiliuotas skardas, skardines čerpes, sienų ir stogo lankstinius, jų priedus. Šie skardos gaminiai puikiai tinka gyvenamiesiems namams, pramoniniams statiniams ir viešiesiems pastatams. Mūsų sprendimai pritaikyti ir tradiciniams, ir moderniems architektūros sprendimams.

Visa skardinė stogo danga gaminama mūsų gamyklose. Kasmet Rabkos Zdrojo ir Varšuvos Senkocino gamyklos perdirba tūkstančius tonų skardos, gamina milijonus kvadratinių metrų profiliuotos trapecinės skardos ir skardinių čerpių, įvykdo tūkstančius užsakymų. Žaliavos ir medžiagos gaunamos iš kruopščiai atrinktų metalurgijos kombinatų, priklausančių pasauliniams koncernams: ThyssenKrupp, Arcelor Mittal, Marcegaglia SpA, Voestalpine AG, US Steel, Hydro, TATA Steel. Mūsų gaminių kokybę įrodo daugybė sertifikatų ir pažymėjimų. Esame įsitikinę dėl mūsų skardų patikimumo ir net neabejodami suteikiame joms net 40 metų garantiją. Didžiausiame šalyje mažmeninės prekybos tinkle mūsų gaminiai yra lengvai pasiekiami, o užsakymus įvykdome per itin trumpą laiką. Taip pat dirbame ir užsienio rinkose: Rumunijoje, Slovakijoje, Čekijoje, Lietuvoje, Latvijoje, Vengrijoje ir Baltarusijoje.

Mūsų tikslas – veiksminga prekyba stogo ir fasadų dangomis, todėl mums svarbiausia yra kokybė ir nuolatinis tobulėjimas. Aktyviai bendradarbiaujame su stogdengių įmonėmis ir rangovais, prekybos atstovybėse (Lenkijoje) vykdomi pardavimai privatiems asmenims, dalyvaujame svarbiausiose parodose. Daugiau apie mūsų įmonę galite sužinoti tinklalapyje www.blachotrapez.eu arba kreipdamiesi į mūsų atstovus ir platintojus Lenkijoje ir užsienyje.

Additional Information

Panaudojimas

Stogai