• Gerard Milano
  • Gerard Milano medžio anglis
  • Gerard Milano kaštonas
  • Gerard Milano žievės spalva
  • Gerard Milano raudona
  • Gerarg Milano kedras

Gerard Milano

Pasisėmus įkvėpimo iš tradicinių romėniško stiliaus čerpių, „Gerard“ Milano danga išsiskiria lygiu, švariu bei klasikiniu stiliumi. Šio profilio danga suteikia išskirtinį stilių, ypač labai nuožulniems stogams.

Techninė informacija

Uraganas? Sniegas ar kruša? Net esant ekstremalioms oro sąlygoms Jums nereikės jaudintis jei Jūsų stogas uždengtas GERARD „Milano“ stogo danga! Jūsų namas bus puikiai apsaugotas naudojant lengvą profiliuotų skardos lakštų dangą GERARD. Graži Viduržemio jūros regiono išvaizda be sniego užtvarų yra papildomas privalumas! Pasiteiraukite konsultantų apie patikimą stogą!

Lakšo ilgis 1335 mm
Naudingas ilgis 1215 mm
Dangos plotis 369 mm
Lakštų kiekis /m² 2.23 m²
Minimalus nuolydis 12 (21%)
Grynasis vieno lakšto svoris 3.02 kg

Product Description

Privalumai

Ar ieškote stogo dangos, kuri yra atspari vėjui ir audrai, lengva, bet tvirta ir gražiai atrodo? Atėjote ten, kur reikia.

Atspari sniegui ir ledui

Akmens skaldos danga, kuria padengtas kiekvienas GERARD stogo dangos lakštąs, yra potenciali gyvybių gelbėtoja. Jos grublėta struktūra neleidžia sniegui nuslysti laikydama sniegą vietoje tol, kol jis natūraliai ištirps nepadaręs žalos. GERARD danga gali atlaikyti sniego apkrovą, o natūraliu pabarstu padengtas paviršius neskilinėja nuo ledo ar šalčio!

Atspari triukšmui

GERARD stogas yra puikus, palyginus su kitomis plienininėmis stogo dangomis. Lietaus sukeltą triukšmą padeda sumažinti speciali dangos tekstūra, akmens skaldos pabarstas ir lakštų montavimo sistema, kuri sumažina garso pralaidumą. Po to, kai GERARD sukūrė šią nekeliančią rūpesčių stogo dangą, kuri yra tvirta, graži ir tyli, vienintelis dalykas, kurį jie dar turi padaryti – tai palinkėti Jums saldžių sapnų!

Atspari vėjui ir audrai

Šiais laikais yra didelė uraganų tikimybė, bet turint stogą uždengtą GERARD lakštais nereikia nerimauti. Jūsų kelyje gali pasirodyti 160 km/h greitį siekiantis uraganas, bet ekstremaliems orams atspari GERARD stogo danga gali atlaikyti net ir jį! Tai užtikrina unikali GERARD dangos horizontalaus tvirtinimo sistema. Kiekviena plokštė pritvirtinama horizontaliai prie stogo tąšų 8 skirtinguose taškuose tvirtomis tvirtinimo detalėmis arba vinimis, todėl vėjo šlytis iš esmės neįmanomas. Dauguma kitų stogo dangų yra tvirtinamos naudojant vertikalius tvirtinimo būdus, todėl tokie stogai gali būti pažeisti pučiant stipriam vėjui.

Atspari ugniai

Ugnies apimtas namas gali sugriūti po sunkiu stogu, bet tai yra mažiau tikėtina po lengvu, presuoto plieno GERARD stogu! GERARD stogo danga yra atspari ugniai, kadangi ji pagaminta iš nedegaus plieno pagrindo ir pabarsto, kuris net neleidžia plisti liepsnai. Kiekvienas stogo lakštas yra saugiai pritvirtinamas aštuoniuose taškuose, tikimybė, kad stogas sugrius, yra labai maža, be to, toks tvirtinimo būdas neleidžia žiežirboms patekti į namą. Visa tai leido GERARD stogams išlaikyti griežtus tarptautinius atsparumo ugniai testus ir bandymus.

Atspari ledų krušai

Dėl didelių klimato pokyčių gali būti krušų su dideliais ledo gabaliukais, kurie gali pažeisti stogo dangą. Būkite ramūs, GERARD stogai yra atsparūs tokiems gamtos išbandymams! GERARD stogo danga atspari pažeidimams, ledo krušos atveju, kai ledo gabalėlių skersmuo siekia net 30 mm. Netgi didžiulis 90 mm skersmens ledo gabalas negali kiaurai pramušti GERARD stogo dangos, tai užtikrina šios dangos atsparumą net ir tokioms nepalankioms oro sąlygoms.

Lengvas ir atspari žemės drebėjimams

Sutaupykite dengdami savo namo stogą lengvais stogo lakštais GERARD! Galima daug sutaupyti, nes sumažėja išlaidos stogo konstrukcijai. Kadangi net sena ir silpna stogo konstrukcija gali išlaikyti GERARG stogą, jos nereikia stiprinti ar keisti. Įmonėje GERARD sakoma: „Lengvas stogas yra pranašesnis už sunkų“. GERARD stogo lakštai net 7 kartus lengvesni už betonines arba keramines čerpes, bet ekstremalioms oro sąlygoms atsparūs lakštai gali atlaikyti net nedidelius žemės drebėjimus. Yra dokumentais patvirtintų pavyzdžių, kai namai sugriūdavo po sunkiais stogais, o GERARD stogai toje pačioje gatvėje likdavo nepaliesti ir beveik nepažeisti. Silpnos sienos gali išlaikyti lengvą stogą, o dėl tarpusavyje sujungtų lakštų stogas yra tvirtas.