• Cerpes
  • Cerpes
  • Cerpes
  • Cerpes
  • Cerpes
  • Cerpes
  • Cerpes
  • Cerpes

Čerpės Titania

Čerpės Titania

Titania – elegantiškos ir ilgaamžės didelio formato plokščios olandiško tipo keraminės čerpės, kurių gamyboje pritaikyti naujausi patentuoti sprendimai. Jos keri neprilygstamu dizainu ir stebina patvarumu. Kiekviena kruopščiai apgalvota smulkiausia detalė užtikrina fantastišką vaizdo efektą – sudaro optimalų šviesos ir šešėlių išdėstymo įspūdį.

Imponuoja didelis čerpių formatas ir būdinga banguota forma. Jų forma suteikia galimybę sukurti nuostabią baigtinę stogo optikos harmoniją, praturtintą subtiliausiu šviesos ir šešėlių žaismu. Šiuo atžvilgiu šioms čerpėms nėra lygių. Tai – klasikinio stogo vaizdo, grožio ir aukščiausios kokybės bei patvarumo junginys.

Jūsų pageidavimu suskaičiuosime kiek čerpių reikės Jūsų pastato stogui uždengti. Sukomplektuosime visas būtinas sandarinimo detales, patarsime kaip tinkamai pasirinkti stogo saugos elementus, lietaus nuvedimo sistemą, kur ir kokius stogo priedus galima naudoti. Pateiksime išsamią stogo dangos medžiagų sąmatą.

Product Description

Techninės charakteristikos

Čerpės plotis: 322 mm;
Čerpės aukštis: 515 mm;
Grebėstavimo žingsnis: 382-425 mm;
Dengiamas plotis: 260-265 mm;
Sąnaudos: 9,2-10,2 vnt./m2;
Svoris: ~4,9 kg./vnt;
Minimalus stogo nuolydis: 10 laipsnių;
Kiekis pakuotėje: 4 vnt.
Pritaikymas: stogai;
Garantija: 50 m.

Galimos spalvos:

NUANCE kolekcija angobuotos čerpės: vario raudona, skalūno, matinė juoda;
NOBLESSE kolekcija glazūruotos čerpės: juoda;
FINESSE kolekcija glazūruotos čerpės: vyno raudona, juoda;

CREATON keraminės čerpės

CREATON pradėjo savo veiklą dar 1884 metais ir gamina keramines čerpes jau daugiau kaip 125 metus. Ilgametė patirtis, aukščiausios ir naujausios technologijos leidžia pagaminti puikios išvaizdos, ilgaamžes ir ypatingai aukštos kokybės keramines čerpes. CREATON koncerno pagamintoms čerpėms ir kai kuriems jų priedams suteikiama net 50 metų garantija.

Tobula žaliava

CREATON keraminės čerpės ir jų originalūs priedai gaminami iš geriausių klodų kasamo švariausio molio. Kruopštus molio apdirbimas laikantis aukščiausių kokybės standartų. Vienoje gamykloje atliekamas visų keraminių priedų išdegimas lemia vienodą visos stogo sistemos spalvą ir aukščiausią kokybę.

Aksominis paviršius

Naudojant natūralias aukščiausios kokybės žaliavas ir naujausias technologijas gaunamas ypač lygus aksomo švelnumo čerpių paviršius, kurį užtikrina vienodas išdegimas. Harmoningų spalvų paletė suteikia angobui šilko blizgesį ir lygų paviršių. Be to, CREATON koncerno gaminamos čerpės rinkoje išsiskiria atsparumu smūgiams ir įbrėžimams.

Išdegimas be sąlyčio

Aukščiausią gaminių kokybę garantuoja geriausios žaliavos ir naujoviška čerpių išdegimo be sąlyčio technologija. Čerpės deginamos horizontalaus išdėstymo H degimo dėžėse.

Spalva

Siūlome tik aukščiausios kokybės angobą ir glazūrą. Šilko blizgesio lygaus paviršiaus angobas statybų keramikos rinkoje išsiskiria neprilygstamu atsparumu smūgiams ir įbrėžimams. Visas čerpės skerspjūvis yra vienodos spalvos, todėl nereikia dažyti čerpių pjovimo vietų.

Aplinką tausojanti technologija

Keturios stichijos – žemė, vanduo, oras ir ugnis – yra vienintelės elegantiškų keraminių čerpių sudedamosios dalys. Taikydami naujausias technologijas ir siekdami išsaugoti aplinkos pusiausvyrą garantuojame, kad CREATON čerpės – tai minimaliu neigiamu poveikiu aplinkai pasižymintys gaminiai.

Plačiau apie gamintoją

CREATON koncerno veikla prasideda dar XIX amžiuje, jei tiksliau, tai 1884 metais, kai Aloisas Berchtoldas įkūrė tam laikmečiui labai modernią gamyklą Wertingen mieste, kuris yra apie 30 km į šiaurės-vakarus nuo Ausburgo miesto. Jis greitai įgavo labai patikimo gamintojo reputaciją.

1934 metais Autenried mieste Antonas Ottas įkuria čerpių gamybos fabriką. Čerpės jau buvo gaminamos šiame regione daugiau kaip 300 metų. Nuo 1945 metų ir toliau ateityje Ernstas Ottas susitelkia tik į lygių klasikinių čerpių gamybą.

1958 metais Wertingene pradedama gaminti „HARMONIE“ čerpės, skirtos mažo nuolydžio stogams. Per ateinančius dešimtmečius „HARMONIE“ užkariavo rinką ir tapo pačia populiariausia degto molio čerpe kompanijos istorijoje. Jos pardavimai siekia daugiau kaip 500 milijonų čerpių vienetų.

Josef Berchtold GmbH ir Ernst Ott GmbH & Co KG – dvi kompanijos, kurios labai glaudžiai bendradarbiavo dešimtmečius, nusprendžia susijungti 1992 metų Sausio 1 d. ir sukuria CREATON Berchtold & Ott GmbH. Tokiu būdu atsirado naujas kokybės ženklas.

1993 metais gerai žinomas modernios architektūros dizaineris Friedrichas Ernstas von Garnieras, specialiai CREATON kompanijai, sukuria išskirtines „NOBLESSE“ ir „NUANCE“ spalvų kolekcijas glazūruotoms ir angobuotoms lygioms čerpėms. Tokiu būdu CREATON sugrąžino spalvas pasaulio stogams.

Netrukus po susijungimo kompanija pastato dvi naujas gamyklas Großengotterno/Thuringia miestuose. Aukščiausios kokybės medžiagos transportuojamos konvejerių linijomis daugiau kaip 2 km iš žymaus „Rote Berg“ (Raudono kalno) karjero tiesiai į gamyklas. 2000 metais baigus trečiosios gamyklos statybą, kompanijai priklausančiose moderniausiose Europos degtų čerpių gamyklose gamybos apimtys pasiekia 50 milijonų čerpių per metus.

1995 metais padėti pamatai tolimesnei kompanijos plėtrai. CREATON kompanijos akcijomis pradedama prekiauti biržoje.

1996-2004 metų laikotarpyje CREATON pristato rinkai naujus čerpių modelius: „KERA-BIBER“, „PREMION“, naujo formato lygias čerpes „DOMINO“, ypatingai didelio formato čerpes „MAGNUM“. Didelis čerpių formų ir spalvų pasirinkimas tik sustiprina kompanijos pozicijas rinkoje.

2004 metais atidaroma pirma gamykla užsienyje, Vengrijoje, Lenti mieste. Investicijos skirtos patenkinti vis labiau augančią paklausą pietryčių Europoje ir aptarnauti klientus efektyviau.

2005 metais Belgijos statybinių medžiagų gamintojų grupė „Etex“ įsigyja pagrindinį CREATON akcijų paketą ir su jau turimomis kompanijomis „PFLEIDERER“ ir „MEINDL“ užima lyderiaujančias pozicijas Vokietijos stogų rinkoje. 2007 metais sujungus „CREATON“, „PFLEIDERER“ ir „MEINDL“ prekinius ženklus „CREATON“ tampa vienu įspūdingiausiu čerpių gamintoju Europoje.

2008 metais prie CREATON prekinio ženklo prijungiamas dar vienas Vokietijos gamintojas „TROST Dachkeramik Malsch“. Taip pat atidaroma antra gamykla Vengrijoje, Lenti mieste.

2009 metais CREATON švenčia 125 metų veiklos jubiliejų. 125 metai, kurie parodo ypatingą kompetenciją ir milžinišką patirtį gaminant degto molio čerpes. Per tuos metus kompanija visada naudojo naujausias technologijas, išliko kūrybinga ir stipri. 125 metai praleisti glaudžiai bendradarbiaujant su klientais ir verslo partneriais.

Additional Information

Panaudojimas

Stogai