• Cerpes
  • Cerpes
  • Cerpes
  • Betonines cerpes
  • Betonines cerpes

Čerpės AAVA

Čerpės Aava

Dėl savo netradicinės formos AAVA čerpės dažnai dar vadinamos moderniomis čerpėmis. Architektai jas dažnai pritaiko projektuodami modernius ir šiuolaikiškus pastatus, galimybė naudoti šias čerpes fasado apdailoje leidžia architektams kurti išskirtinio dizaino namo eksterjerą. AAVA čerpės retai naudojamos renovacijoje.

Lygios stačiakampio formos AAVA betoninės čerpės, dėl savo modernios išvaizdos labiau tinka naujos statybos pastatams. Dažyta betono masė užtikrina AAVA čerpių spalvos patvarumą ir ilgaamžiškumą, jos geriau toleruoja UV spinduliuotę ir mechanines apkrovas. Šios čerpės tinkamos 14 laipsnių nuolydžio arba statesniems stogams, bei ventiliuojamo tipo fasadams dengti. AAVA betoninių čerpių spalvų gama šiek tiek siauresnė nei klasikinių S formos, šiai dienai gaminama: pilkos, juodos ir molio raudonumo spalvos čerpės. Jau nuo 2015 metų planuojama pradėti gaminti dar dviejų spalvų čerpes raudonas ir rudas. Čerpės svoris 5 kg, jos pakuojamos po 5 vnt., toks pakavimas patogesnis ir tokia pakuotė lengvesnė. Priklausomai nuo stogo nuolydžio čerpių sąnaudos gali būti nuo 10 vnt. iki 11 vnt. vienam m2 stogo ar fasado uždengti. AAVA betotinės čerpės turi dvigubą užrakto griovelį, tai užtikriną geresnę apsaugą nuo vandens pratekėjimo. Čerpėms suteikiama 30 metų garatija. Garantija užtikrina, kad pagal galiojančius standarto EN490 reikalavimus gaminiai nepraleis vandens, bus atsparūs šalčiui ir stiprūs.

Jūsų pageidavimu suskaičiuosime kiek čerpių reikės Jūsų pastato stogui uždengti. Sukomplektuosime visas būtinas sandarinimo detales, patarsime kaip tinkamai pasirinkti stogo saugos elementus, lietaus nuvedimo sistemą kur ir kokius stogo priedus galima naudoti. Pateiksime išsąmią stogo dangos medžiagų sąmatą.

Product Description

Techninės charakteristikos

Čerpės plotis: 330 mm;
Čerpės aukštis: 420 mm;
Grebėstavimo žingsnis: 320-350 mm;
Dengiamas plotis: 296 mm;
Sąnaudos: 10-11 vnt./m2;
Svoris: 5 kg./vnt;
Minimalus stogo nuolydis: 14 laipsnių;
Kiekis pakuotėje: 5 vnt.
Pritaikymas: stogai;
Garantija: 45 m.

Galimos spalvos: ruda, tamsiai pilka, molio raudonumo, juoda, raudona;

A – Tiilikate betoninės čerpės

Betoninės čerpės – tai beveik begarsė ir ilgaamžė bei draugiška aplinkai stogo danga. Patvarus stogas iš čerpių atlaiko stiprius vėjus ir pūgas, šalčius bei karštį. Apie čerpių prestižiškumą byloja jau vien tas faktas, kad daugelis kitų stogo dangų imituoja čerpių pavidalą ir formą. Betoninės čerpės taip pat dažnai naudojamos kaip vandeniui atspari medžiaga privačių namų stogų dengimui.

Komfortiškumas

Bet kokia statyba turi ne tik suteikti komfortą, bet ir būti kokybiška, patvari bei ilgaamžė, todėl tikslinga tokius pat reikalavimus kelti namo stogo įrengimui. Čerpinis stogas individualiai ir įspūdingai užbaigia pastatą.

Stogas dengtas betoninėmis čerpėmis džiugins ne tik savo išvaizda, bet ir tyla bei ilgaamžiškumu. Komfortiškos gyvenimo sąlygos, kurias užtikrina čerpinis stogas, nė su kuo nepalyginamos, ypatingai audringo ir lietingo rudens metu. Betoninė čerpinė stogo danga puikus pasirinkimas kaip naujos, taip ir senos statybos remontuojamiems namams. Stogo svoris nėra neigiamas rodiklis senos statybos namui, priešingai – tai privalumas

Ilgaamžiškumas

Stogo čerpės Aura ir AAVA pagamintos iš dažyto betono, suformuoto ištvirtų ir tikslių matmenų atraminių plokščių taikant sauso presavimo technologiją ir padengto specialia danga. Į betono masę dedamas pigmentas užtikrina šių čerpių spalvos patvarumą per visą stogo tarnavimo laiką. Bėgant metams, stogo spalvos atspalvis šiek tiek pasikeičia ir tai yra normalus čerpių senėjimo procesas. Daugybė apatinio krašto ir šoninės siūlės stačių griovelių užtikrina stogo sandarumą esant bet kokiomis oro sąlygomis.

Gyvenimas be rūpesčių

Stogo dangos pasirinkimas reikalauja kruoštumo. Pasirinkę čerpinį stogą, neturėsite jokių rūpesčių. Dažniausiai siūloma įsigyti pilną stogo čerpių AURA ir AAVA paketą, tokiu būdu Jūs turite galimybę sutvarkyti visą stogą per vieną stogo dangos montavimo etapą. Tuo pačiu taupant laiką, darbo jėgą ir pinigus!

Betoninės čerpinės stogo dangos priežiūrą – tai į prastas dalykas. Reguliarus stogo dangos valymas palengvina jos priežiūrą per visą stogo dangos tarnavimo laiką.

Ekologiškumas

Betoninių stogo čerpių atspalviai ir žaliavos, iš kurių jos pagamintos, labai artimos gamtai. Lyginant su kitomis stogo dangomis, čerpių gamybos procesas daro minimalų poveikį aplinkai.

Be to, pasibaigus betoninių čerpių eksploatacijos laikotarpiui jos utilizuojamos. Svarbu nepamiršti apie betonines čerpinės stogo dangos ilgaamžiškumą.

Plačiau apie gamintoją

A-Tillikate kompanija yra suomių šeimos verslas, dirbantis betono pramonėje. Verslumas ir atsakomybė – tai mūsų kasdienybė. Betonas visuomet buvo mūsų veiklos atspirties taškas, todėl žinių ir įgūdžių palikimas leidžia ir šiandien sėkmingai dirbti gaminant betonines čerpes ir jų priedus. Darbas tobulinant gaminius ir gerinant jų kokybę mūsų įmonėje vyksta nepertraukiamai.

Šiuolaikinė gamykla ir plačiai po regionus išplėtota logistika užtikrina kompanijos vystymąsi ir augimą kaip dabar, taip ir ateityje.

Į mūsų klientus kreipiasi smulkūs užsakovai, statybinės įmonės ir gyvenamųjų namų kvartalų statytojai tiek Suomijoje, tiek ir už jos ribų. Kokybiška žaliava, patikima logistika ir aukšta gaminių kokybė garantuoja klientams aukštą patenkinimo lygį.

Additional Information

Panaudojimas

Stogai