Kas mes esame

Statydami, remontuodami ar tobulindami namą, kuriame gyvenate, susidursite su daugybe įvairių klausimų, kurie gali neduoti ramybės, pradedant reikalingų medžiagų pasirinkimu, montavimo subtilumais ir baigiant labai aktualiu šiais laikais kainos ir kokybės klausimu – kaip įsigyti prekę už objektyvią ir atitinkančią jos kokybę kainą? Išspręsti visas šias problemas Jums gali padėti UAB ROOFART LIETUVA. Mes didžiuojamės savo vertinga darbo patirtimi, paslaugiais darbuotojais, kruopščiai pasirinktais partneriais, geros kokybės prekėmis bei ypač užsakymų priėmimo bei įvykdymo greičiu. Mums svarbūs visi mūsų klientai. Esame įsitikinę, kad pasirinkę mus savo partneriais būsite tokie patenkinti, kad net panorėsite rekomenduoti mus savo draugams!

Mūsų kolektyvas

Donatas PaplauskasDirektorius

+370 656 12337
donatas@stogui.lt

Darbo patirtis
Stogų bei statybinių medžiagų srityje dirbu jau 11 metų. Per šį laikotarpį pardaviau daug ir įvairių stogo dangų komplektų, dalyvavau daugybėje seminarų, turėjau teorinių ir praktinių mokymų, išsprendžiau daug probleminių situacijų.

Mano sritys:
Stogo dangos: plieninės dangos, bituminės čerpės, šiferis, keraminės ir betoninės čerpės.
Stogo priedai: lietaus nuvedimo sistemos, stogo plėvelės, stoglangiai, ventiliaciniai kaminėliai, modulinių kaminų sistemos.

Visuomet vadovaujuosi paprasta, bet laiko patikrinta taisykle – apgauti klientą galima tik vieną kartą.

Laurynas KriščiūnasPardavimų vadovas

+370 618 07000
laurynas@stogui.lt

Darbo patirtis
Pastaruosius 5 metus dirbu profesionalų komandoje stogų bei sienų dangų, skardos lankstinių, bituminių čerpių, lietaus nuvedimo sistemų bei kitų stogo priedų pardavimų srityje. Prieš tai 4 metus dirbau įrenginėjant stogų konstrukcijas, renovuojant stogus, montuojant lietaus nuvedimo sistemas, ventiliacinius kaminėlius, modulinių kaminų sistemas, todėl šioje srityje esu praėjęs ne tik teorinius mokymus, bet ir praktinius.

Per šį laikotarpį renovavau bei pardaviau daug gyvenamųjų bei pramoninių pastatų stogų, todėl savo patirtimi su malonumu pasidalinsiu ir su Jumis.

Andrius AmbrazevičiusProjektų vadovas
+370 691 34 232
Andrius@stogui.lt
Rasa ŠedienėBuhalterė

+370 677 98851
buhalterija@stogui.lt

Jolanta BagočiūnienėVadybininkė

+370 610 66611
uzsakymai@stogui.lt