Nurimus šventiniam šurmuliui ir besidžiaugiant ramesniu periodu norisi atsigręžti ir pasižiūrėti kaip gi mums sekėsi praėjusiais 2017 metais. Jei reiktų prabėgusių metų rezultatus apibūdinti trumpai – tai nuoseklus judėjimas pirmyn. Nepaisant padidėjusios konkurencijos visus metus nuosekliai dirbome ir siekėme išsikeltų tikslų. Laiko patikrinti partneriai ir daugiametė patirtis leido teikti kokybiškas aptarnavimo paslaugas. Augusios pardavimų apimtys parodė, kad mūsų pastangas  įvertino ir klientai.

Jeigu kalbėsime apie plieninių stogo dangų pardavimus 2017 metais, tai mums pavyko ne tik išlaikyti, bet ir pagerinti 2016 metų pasiekimus. Antrus metus iš eilės tapome daugiausiai plieninių stogo dangų parduodantis Blachotrapez partneris Lietuvoje. RoofArt Lietuva buvo nominuota apdovanojimui „THE SELLER OF THE YEAR 2017“. Augo ir RoofArt Scandic lietaus nuvedimo sistemos pardavimo apimtys. Toliau sėkmingai plėtėme gaminamų plieninių tvorų asortimentą, augo ir pagamintų bei parduotų tvoralenčių kiekis.

2018 metais liksime ištikimi sau ir toliau sieksime suteikti savo klientams tik kokybiškas paslaugas. Stiprindami ryšius su partneriais ieškosime galimybių kaip suteikti dar daugiau vertės mūsų teikiamoms paslaugoms. Tikime, kad kokybiškos prekės, nuoseklus darbas ir nuolatinis tobulėjimas bus įvertinti klientų.

 

Sėkmingų 2018-ųjų metų!!!