Stogas – kertinis pastato elementas, jis saugo statinį nuo nepalankių aplinkos veiksnių. Per netinkamai įrengtą stogą gali pratekėti vanduo arba pastatas gali netekti daug šilumos žiemą. Nuo stogo dangos kokybės ir meistrų kvalifikacijos priklauso ne tik išvaizdą, bet ir stogo dangos tarnavimo laikas. Renkantis stogo dangą rekomenduojame atsakingai pasirinkti partnerius su kuriais bendradarbiausite, tai garantuos ramybę ir jaukumą Jūsų šeimai.

RoofArt Lietuva – tarptautinę patirtį sėkmingai Lietuvos rinkoje pritaikiusi įmonė. Skaičiuojame jau trečius sėkmingos veiklos metus. Per šį laiką sugebėjome įgyti patikimo ir stabilaus partnerio vardą. Mūsų parduota produkcija džiaugiasi Lietuvos, Latvijos ir Estijos kompanijos. Įvykdėme keletą stambių projektų ir padėjome partneriams sėkmingai užbaigti projektus Švedijoje ir Islandijoje. Tikime, kad pasirinktas kelias pardavinėti tik kokybiškas stogo dangas bei priedus leis ir toliau sėkmingai plėsti verslo partnerių gretas. Pateiksime keletą įdomių faktų ką spėjome nuveikti per tuos keletą metų:

  • Daugiau kaip 950 klientų džiaugiasi stogo danga, kurią įsigijo iš mūsų tiesiogiai arba per prekybos partnerius. Praktiškai parduodame po vieną stogą kiekvieną dieną. Pardavėme daugiau kaip 140 000 m2 plieninės dangos.
  • Aukštą RoofArt lietaus nuvedimo sistemos kokybę patvirtina faktas, kad sudėjus parduotų latakų ir lietvamzdžių tiesinius metrus pardavėme jau 200 km. Tai panašus atstumas kaip nuo Kauno iki Klaipėdos! O parduotų detalių kiekis viršija 320 000 vnt.
  • Difuzinė plėvelė – tai lyg antra stogo danga ir labai svarbi pastato šiluminiam efektyvumui bei sandarumui. Lietuviai vertina vokišką kokybę, tai patvirtina ir 160 000 m2 parduotos plėvelės. Kalbant ne skaičių, o Lietuviams labiau suprantama krepšinio kalba, plėvele jau uždengėme daugiau kaip 380 krepšinio aikštelių!
  • Skardos lankstinius gaminame tik šiuolaikiškomis kompiuterizuotomis hidraulinėmis lankstymo staklėmis. Tai leidžia pagaminti nepriekaištingos kokybės skardos lankstinius. Klientai vertina mūsų kruopštumą tai rodo ir pagamintos produkcijos kiekiai. Gamyboje sunaudojome daugiau kaip 225 t skardos – tiek svertų apie 33 vnt. suaugę afrikiniai drambliai. Suskaičiavome, kad esame pagaminę daugiau kaip 950 km. gaminių arba panašiai tiek, koks ir Lietuvos upių „tėvo“ Nemuno ilgis!
  • Grynas oras ir vanduo – du elementai, be kurių neįmanoma gyvybė. Jei vanduo tegul geriau lieka pastato išorėje, tai grynas oras būtinas jei norime jaustis gerai ir komfortabiliai pastato viduje. Viena iš pastato ventiliacijos sistemos sudedamųjų dalių yra ventiliaciniai kaminėliai. Pardavėme daugiau kaip 500 ventiliacinių kaminėlių!
  • Motyvuotas ir nuolat besimokantis pardavėjas – taip galima apibūdinti RoofArt Lietuva dirbantį asmenį. Nuolatos sekame rinkos naujienas, mokomės gamintojų organizuojamuose mokymuose ir seminaruose.
  • Patikimas partneris – neįkainojama vertybė šiandien. Per ganėtinai trumpą laiką pavyko sukurti tvirtus ryšius su prekybos partneriais ir gamintojais. Tai leidžia sklandžiai vykdyti produkcijos pardavimą, pristatymą. Dirbame tik su kvalifikuotais stogdengiais, jie niekada neleidžia mums atsipalaiduoti ir priverčia mus pasitempti siūlant prekes ar paslaugas.
  • Nebūk balta varna! Mąstyk protingai ir rinkis patikimą stogo dangos tiekėją!