Mus rasite

Mus rasite Kaune

Ateities pl. 45D, Kaunas
+370 618 07000

Kas mes esame ir kaip dirbame?

Statydami, remontuodami ar tobulindami namą, kuriame gyvenate, susidursite su daugybe įvairių klausimų, kurie gali neduoti ramybės, pradedant reikalingų medžiagų pasirinkimu, montavimo subtilumais ir baigiant labai aktualiu šiais laikais kainos ir kokybės klausimu – kaip įsigyti prekę už objektyvią ir atitinkančią jos kokybę kainą? Išspręsti visas šias problemas Jums padės UAB ROOFART LIETUVA. Mes didžiuojamės savo vertinga darbo patirtimi, paslaugiais darbuotojais, kruopščiai pasirinktais partneriais, geros kokybės prekėmis bei ypač – užsakymų priėmimo bei įvykdymo greičiu. Mums svarbūs visi mūsų klientai. Esame įsitikinę, kad pasirinkę mus savo partneriais būsite tokie patenkinti, kad net panorėsite rekomenduoti mus savo draugams!

Suburti patyrusių bei motyvuotų specialistų komandą, kuri padės tapti lyderiaujančiu stogo dangų bei priedų pardavėju Lietuvoje ir Pabaltijyje.
Įkurti modernų skardos lankstymo įrengimų cechą,  užimti lyderio pozicijas skardos lankstymo paslaugų sektoriuje Lietuvoje.
Teikti aukščiausios kokybės paslaugas, parduoti tik kokybišką produkciją, suteikti kiekvienam klientui išskirtinį dėmesį, greitai ir kokybiškai jį aptarnauti.
Padėti išsirinkti stogo dangą, kuri labiausiai atitinka kliento keliamus kokybės, kainos ir išvaizdos reikalavimus.
Tinkamai sukomplektuoti visus reikiamus stogo priedus, pristatyti užsakytas prekes sutartu laiku.
Stogo dengimo ir skardos lankstymo paslaugas atlikti profesionaliai, greitai ir kokybiškai.
Siekti, kad UAB „Roofart Lietuva“ vardas asocijuotųsi su patikimumu, paslaugų kokybe, sąžiningumu bei dideliu dėmesiu ir pagarba klientui.
Išsiaiškinti kiekvieno kliento poreikius, suteikti paslaugas, geriausiai atitinkančias kliento reikalavimus.
Bendradarbiauti tik su patikimais tiekėjais, reikalauti jų tiekti kokybiškas bei atitinkančias nustatytus reikalavimus medžiagas. Sudaryti sąlygas darbuotojams dirbti produktyviai, nuolatos domėtis naujovėmis, mokytis ir tobulinti savo įgūdžius seminaruose bei mokymuose.
Mums svarbus kiekvienas klientas, todėl negailėsime laiko ir pastangų klientų aptarnavimui.
Analizuoti klientų skundus bei pasiūlymus priimant teisingus sprendimus ir tobulinant savo veiklą ateityje.

Paskambinkite mums arba parašykite elektroninį laišką ir mes Jums pateiksime profesionalų ir išsamų atsakymą bei pasiūlymą. Patyrę konsultantai visada padės tinkamai išsirinkti stogo dangą, patars kokias ir kiek komplektuojančių detalių reiktų sumontuoti ant Jūsų stogo. Reikalui esant suorganizuosime patyrusių stogdengių konsultaciją išskirtinai Jums rūpimais klausimais ir visa tai padarysime nemokamai.

Žinodami kokia stogo danga Jums reikalinga, galite išsikviesti mūsų specialistus į statybvietę. Atvykęs specialistas padės atlikti stogo matavimo darbus, suderins visas smulkmenas su Jūsų stogdengiais. Turėdamas visą reikalingą informaciją pateiks Jums profesionalų ir Jūsų stogui pritaikytą pasiūlymą, o ne šabloninį paskaičiavimą, kuris, ko gero, netinka Jūsų atveju.

Stogo danga jau pasirinkta, stogas išmatuotas, atlikti išsamūs skaičiavimai, pateiktas pasiūlymas. Jums belieka tik suderinti visas pirkimo – pardavimo sąlygas ir užsakyti stogo dangą ar paslaugas. Pateiksime užsakytas medžiagas per sutartyje nurodytą terminą, jas galėsite atsiimti mūsų sandėliuose Vilniuje arba Kaune, o jei pageidausite – pasirūpinsime jų pristatymu į Jūsų nurodytą vietą.

Jūsų prašymu užsakytas prekes galime pristatyti visoje Lietuvoje. Galime pasiūlyti keletą pristatymo variantų. Koks tinkamiausas? Tai padės nuspręsti vadybininkas. Produkciją pristatome kurjerių pagalba, smulkiais krovininiais automobiliais arba krovininiais automobiliais su manipuliatoriais, kurie ne tik pristatys stogo dangą, bet ir ją iškraus ar užkels ant stogo, jei to pageidausite.

Kur mes dirbame

ROOFART Lietuva

ROOFART Lietuva

ROOFART Lietuva

ROOFART Lietuva