Mus rasite

Mus rasite Kaune

Ateities pl. 45D, Kaunas
+370 618 07000

Kas mes esame ir kaip dirbame?

Statydami, remontuodami ar tobulindami namą, kuriame gyvenate, susidursite su daugybe įvairių klausimų, kurie gali neduoti ramybės, pradedant reikalingų medžiagų pasirinkimu, montavimo subtilumais ir baigiant labai aktualiu šiais laikais kainos ir kokybės klausimu – kaip įsigyti prekę už objektyvią ir atitinkančią jos kokybę kainą? Išspręsti visas šias problemas Jums padės UAB ROOFART LIETUVA. Mes didžiuojamės savo vertinga darbo patirtimi, paslaugiais darbuotojais, kruopščiai pasirinktais partneriais, geros kokybės prekėmis bei ypač – užsakymų priėmimo bei įvykdymo greičiu. Mums svarbūs visi mūsų klientai. Esame įsitikinę, kad pasirinkę mus savo partneriais būsite tokie patenkinti, kad net panorėsite rekomenduoti mus savo draugams!

Suburti patyrusių bei motyvuotų specialistų komandą, kuri padės tapti lyderiaujančiu stogo dangų bei priedų pardavėju Lietuvoje ir Pabaltijyje.
Įkurti modernų skardos lankstymo įrengimų cechą,  užimti lyderio pozicijas skardos lankstymo paslaugų sektoriuje Lietuvoje.
Teikti aukščiausios kokybės paslaugas, parduoti tik kokybišką produkciją, suteikti kiekvienam klientui išskirtinį dėmesį, greitai ir kokybiškai jį aptarnauti.
Padėti išsirinkti stogo dangą, kuri labiausiai atitinka kliento keliamus kokybės, kainos ir išvaizdos reikalavimus.
Tinkamai sukomplektuoti visus reikiamus stogo priedus, pristatyti užsakytas prekes sutartu laiku.
Stogo dengimo ir skardos lankstymo paslaugas atlikti profesionaliai, greitai ir kokybiškai.
Siekti, kad UAB „Roofart Lietuva“ vardas asocijuotųsi su patikimumu, paslaugų kokybe, sąžiningumu bei dideliu dėmesiu ir pagarba klientui.
Išsiaiškinti kiekvieno kliento poreikius, suteikti paslaugas, geriausiai atitinkančias kliento reikalavimus.
Bendradarbiauti tik su patikimais tiekėjais, reikalauti jų tiekti kokybiškas bei atitinkančias nustatytus reikalavimus medžiagas. Sudaryti sąlygas darbuotojams dirbti produktyviai, nuolatos domėtis naujovėmis, mokytis ir tobulinti savo įgūdžius seminaruose bei mokymuose.
Mums svarbus kiekvienas klientas, todėl negailėsime laiko ir pastangų klientų aptarnavimui.
Analizuoti klientų skundus bei pasiūlymus priimant teisingus sprendimus ir tobulinant savo veiklą ateityje.

Kur mes dirbame

ROOFART Lietuva

ROOFART Lietuva

ROOFART Lietuva

ROOFART Lietuva